hgh usage

Chráňte pokožku spoľahlivými novinkami od AVONu!

Spoločnosť AVON Cosmetics prináša nové zmatňujúce krémy na opaľovanie Solar Advance značky Anew s jedinečnou technológiou. Je to viac ako ochrana pred slnkom, je to starostlivosť navrhnutá pre obnovu pleti s účinkom proti jej starnutiu.

Výrobky Solar Advance značky Anew z portfólia spoločnosti AVON poskytujú vysokú ochranu pred škodlivými UVA/UVB lúčmi, obnovujú slnkom poškodené bunky pre bezchybnú, žiarivejšiu a zdravo vyzerajúcu pleť. Ich jedinečná technológia chráni pleť nielen pred UVB lúčmi, ktoré sú zodpovedné za opálenie, ale, čo je dôležitejšie, aj pred UVA lúčmi, ktoré prenikajú hlboko do pleti a môžu spôsobiť jej predčasné starnutie.

 

 

 

Zmatňujúci krém na opaľovanie proti starnutiu pleti s OF50 Solar Advance

Objem: 50 ml

Bežná cena: 22,90 €

Opaľovací krém poskytuje vysoké krytie s dlhotrvajúcim matným efektom bez nežiaduceho lesku.

 

Zmatňujúci tónovací krém na opaľovanie proti starnutiu pleti s OF50 Solar Advance

Objem: 50 ml

Bežná cena: 22,90 €

Opaľovací krém poskytuje vysokú ochranu s dlhotrvajúcim matným efektom a BB efektom s jemným tónovacím zložením.

 

O spoločnosti AVON

AVON je spoločnosťou, ktorá je už viac ako 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Pomáha ženám dosiahnuť finančnú nezávislosť, nájsť krásu v odvahe byť sama sebou, dokonalosť v sile pomáhať ostatným, a tak inšpirovať svet. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, mark., AVON TRUE, Planet Spa, Nutra Effects, Avon Care či Advance Techniques. AVON sa prostredníctvom projektu Avon za zdravé prsia angažuje už dlhé roky aj v boji proti rakovine prsníka. Viac sa o spoločnosti a jej aktivitách, ako aj o výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk a Facebookovom profile Avon Slovensko.