5kits zhao

Stavte na nový povzbudzujúci pleťový peeling od AVONu!

Siahnite po micelárnom peelingu pre hĺbkové čistenie pórov a odstránenie odumretých buniek od spoločnosti AVON Cosmetics. S intenzívnym peelingom značky AVON TRUE bude vaša pleť osviežená a povzbudená každý deň.

Kampaň 03/2019 (predajné obdobie február 2019)


 

 

 

 

Micelárny pleťový peeling

Objem: 150 ml

Bežná cena: 6,50 €

Micelárny pleťový peeling Nutra Effects značky AVON TRUE má gélové zloženie, je bez olejov, bez mydla a bez alkoholu, čím je vhodný na každodenné použitie. Micelárna technológia funguje ako magnet pretože:

- hĺbkovo čistí póry

- odstraňuje odumreté pleťové bunky

- redukuje kožný maz

- zjemňuje textúru pleti

- mladistvý jas už za 1 týždeň*

 

*založené na výsledkoch spotrebiteľskej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 118 ľudí.

O spoločnosti AVON

AVON je spoločnosťou, ktorá je už viac ako 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Pomáha ženám dosiahnuť finančnú nezávislosť, nájsť krásu v odvahe byť sama sebou, dokonalosť v sile pomáhať ostatným, a tak inšpirovať svet. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, mark., AVON TRUE, Planet Spa, Nutra Effects, Avon Care či Advance Techniques. AVON sa prostredníctvom projektu Avon za zdravé prsia angažuje už dlhé roky aj v boji proti rakovine prsníka. Viac sa o spoločnosti a jej aktivitách, ako aj o výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk a Facebookovom profile Avon Slovensko.