5kits zhao

Objavte čistiaci rituál so vzácnym koréjským uhlím od AVONu!

Spoločnosť AVON Cosmetics prináša novú pleťovú starostlivosť značky Planet Spa so špeciálnou ingredienciou – kórejským uhlím. Doprajte si hĺbkový čistiaci rituál, ktorý vašu pleť  dokonalo vyčistí a zrevitalizuje.

Kampaň 03/2019 (predajné obdobie február 2019)

Novinky od AVONu z portfólia pleťovej starostlivosti Planet Spa óbsahujú kórejské uhlie, ktoré poskytuje hĺbkovo čistiace účinky. Kompletný rituál je obohatený o vzácnu zložku – aktívne uhlie, ktoré účinne vstrebáva nečistoty a nadbytočný kožný maz, zároveň hĺbkovo čistí pleť a póry.

 

 

 

 

Hĺbkovo čistiaci obnovovací pleťový gél s kórejským uhlím

Objem: 150 ml

Bežná cena: 8,90 €

 

 

Zlupovacia pleťová maska s kórejským uhlím

Objem: 50 ml

Bežná cena: 7,90 €

Čistiaca zlupovacia maska zanecháva pleť hĺbkovo vyčistenú a energizovanú, minimalizuje vzhľad pórov.

 

Špongia obohatená o uhlie

Materiál: 92% PVA, 8 % aktívne uhlie

Rozmery: 9,7 x 7,2 x 1,6 cm

Bežná cena: 8,40 €

 

O spoločnosti AVON

AVON je spoločnosťou, ktorá je už viac ako 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Pomáha ženám dosiahnuť finančnú nezávislosť, nájsť krásu v odvahe byť sama sebou, dokonalosť v sile pomáhať ostatným, a tak inšpirovať svet. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, mark., AVON TRUE, Planet Spa, Nutra Effects, Avon Care či Advance Techniques. AVON sa prostredníctvom projektu Avon za zdravé prsia angažuje už dlhé roky aj v boji proti rakovine prsníka. Viac sa o spoločnosti a jej aktivitách, ako aj o výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk a Facebookovom profile Avon Slovensko.


Špongia je perfektnou pomôckou pre čistiaci pleťový rituál, ktorý redukuje vzhľad pórov. Pre najlepší efekt používajte s čistiacim gélom.

 

 


Hĺbkové čistenie pleti odstraňuje nečistoty, maz a make-up a poskytuje pleti jemný a hebký efekt. Má jemné zloženie, ktoré nevysušuje ako klasické mydlo.