hgh usage

Vykúzlite si domácu hybridnú manikúru s novými lakmi od AVONu!

TLAČOVÁ SPRÁVA

Bratislava, 09.01.2019

Vykúzlite si domácu hybridnú manikúru s novými lakmi od AVONu!

Nechajte sa očariť kúzlom domácej manikúry, ktorú predstavuje spoločnosť AVON Cosmetics. Doprajte tak svojim nechtom nadštandardnú starostlivosť v pohodlí vášho domova.

Kampaň 02/2019 (predajné obdobie január 2019/február 2019)

Stavte na vychytávku od AVONu pre perfektné nechty. Stačí pár minút a nechty budú dokonalo upravené. Manikúru ako zo salónu dosiahnete pomocou obľúbeného laku na nechty s lesklým gélovým efektom značky mark., ktoré sú teraz v ponuke v ďalších 6 odtieňoch. Vaše nechty budú tak upravené a krásne každý deň.

 

 

 

 

Lak na nechty s lesklým gélovým efektom


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Objem: 10 ml

Bežná cena: 6,50 €

Lak s lesklým gélovým efektom dodáva intenzívny lesk bez použitia UV lampy. Je bezpečný pre nechty a odstraňuje sa ako klasický lak na nechty. V ponuke je nových krásnych 6 odtieňov.

*založené na výsledkoch porovnávacieho testu Laku na nechty s lesklým gélovým efektom s Povrchovým lakom s lesklým gélovým efektom a bez neho.

 

O spoločnosti AVON

AVON je spoločnosťou, ktorá je už viac ako 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Pomáha ženám dosiahnuť finančnú nezávislosť, nájsť krásu v odvahe byť sama sebou, dokonalosť v sile pomáhať ostatným, a tak inšpirovať svet. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, mark., AVON TRUE, Planet Spa, Nutra Effects, Avon Care či Advance Techniques. AVON sa prostredníctvom projektu Avon za zdravé prsia angažuje už dlhé roky aj v boji proti rakovine prsníka. Viac sa o spoločnosti a jej aktivitách, ako aj o výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk a Facebookovom profile Avon Slovensko.