hgh dose

Žiarivý úsmev a príťažlivé matné pery sú najväčším trendom nadchádza-júcej jari

AVON a CURAPROX prinášajú jedinečné novinky, vďaka ktorým budú dokonalé nielen vaše pery, ale aj zuby. Pridajte k príťažlivým matným perám aj krásny biely úsmev!

 

 

 

AVON a CURAPROX prinášajú jedinečné novinky, vďaka ktorým budú dokonalé nielen vaše pery, ale aj zuby. Pridajte k príťažlivým matným perám aj krásny biely úsmev!

Urobiť na okolie dobrý prvý dojem je základom úspechu. Zárukou je, okrem dokonalého celkového vzhľadu, úprimný úsmev. Avšak v momente, keď sa usmejete, ľudia sa zameriavajú na vaše pery a taktiež aj zuby. Preto je potrebné obom venovať dostatočnú pozornosť. Ak chcete, aby vaše pery vynikli, potrebujete k nim nielen krásny rúž, ale aj pekné biele azdravé zuby. A platí to aj opačne.

 

Preto sa CURAPROX, značka produktov dentálnej hygieny, s nadšením pripája k uvedeniu nového Rúžu True Color Matte od kozmetickej spoločnosti AVON. Aktuálnym trendom nadchádzajúcej jari v oblasti líčenia je spojenie sýtočervených matných pier a žiarivo bielych zubov. Túto klasickú kombináciu obľubujú moderné asebavedomé ženy, pre ktoré je prirodzenou voľbou. Aby ste dosiahli požadovaný efekt, siahnite po novinkách oboch spoločností. Dokonale matnú a sýtu farbu dodá vašim perám Rúž True Color Matte od AVONu a biely chrup dosiahnete pomocou unikátnej čiernej bieliacej pasty od CURAPROX.
Podľa prieskumov britskej zdravotnej poisťovacej spoločnosti BUPA sa až 28 % Britov na fotkách neusmieva zdôvodu nespokojnosti so svojím chrupom. Pritom dôvodom tmavšieho odtieňa zubov mnohokrát nie je ich prirodzená farba, ale pigment usadený na sklovine, typický napríklad pre milovníkov kávy či červeného vína. Práve nová zubná pasta Black Is White zabraňuje ukladaniu týchto pigmentov, navyše to robí veľmi šetrným spôsobom. Namiesto agresívnych chemických bielidiel využíva aktívny uhlík, ktorý absorbuje čiastočky zafarbenia. Zároveň paste dodáva jej netradičnú čiernu farbu.

* 3 vybrané odtiene z kolekcie 15 odtieňov True Color Matte od AVONu.

 

Zubná pasta Black Is White s aktívnym uhlíkom a zubná kefka

Objem: 90 ml + 1ks zubná kefka CS 5460 ultra soft Bežná cena: 24,50 €

Prvá čierna bieliaca pasta Black Is White od CURAPROX s aktívnym uhlíkom robí všetko pre to, aby boli vaše zuby zdravé a krásne biele. Aktívny uhlík absorbuje čiastočky zafarbenia a zuby šetrne bieli. Fluoridy a enzýmy chránia pred zubným kazom.

Sodium hydroxylapatit (Nano) chráni a dokoncaregeneruje zubnú sklovinu. Látka Prestige Sparkling Blue® dodáva lesk a zuby sa tak zdajú ešte belšie. Esenciálne oleje a zložka Starphere® pomáhajú chrániťzuby aj ústnu dutinu. Neobsahuje škodlivú látku SLS, bielidlá, triclosan ani obrusovacie častice Malé množstvo esenciálnych olejov spôsobujejemnú chuť zubnej pasty.
Zubná pasta Black Is White vďaka svojmu unikátnemu konceptu a mimoriad- nemu dizajnu presahuje rámec dentálnej hygieny a stáva sa lifestylovým produktom. Je vhodná na dlhodobé a denné používanie.

 

Rúž True Color Matte

Objem: 3,6 g
Bežná cena: 6,90 €

AVON prináša po prvýkrát jedinečný Rúž True Color Matte, ktorý má dokonale matnú farbu adôkladne pery hydratuje. Novinka má zamatovo jemné zloženie, vďaka čomu sa ľahko nanáša, nevysušuje pery a chráni ich pred stratou hydratá- cie. Navyše poskytuje trvácnu asýtu matnú farbu. Rúž je vponuke vštýlových odtieňoch vhodných na každú príležitosť. Zo širokej škály matných farieb, si určite vyberiete ten svoj. Pocíťte tak rozdiel na vlastných perách, jednoznačne si tento rúž zamilujete.

O spoločnosti AVON

AVON, spoločnosť pre ženy, je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť.

Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

O spoločnosti CURADEN Slovakia

CURADEN Slovakia je už viac než desať rokov výhradným dovozcom produktov značky CURAPROX na Slovensko. Ide o švajčiarsku značku prvotriednych výrobkov pre starostlivosť o ústnu dutinu. Úzko spolupracujeme aj s odborníkmi pri šírení osvety a dôležitosti prevencie. Naše kefky s konceptom mimoriadne hustých a extra jemných vlákien sú medzi zubnými lekármi a dentálnymi hygieničkami na Slovensku najodporúčanejšími zubnými kefkami. Viac sa dozviete na www.curaprox.sk.