hgh usage

Mária Šarapovová predstavuje exkluzívne pre AVON nový parfum Luck for Her!

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje nový zmyselný Toaletný parfum AVON Luck for Her, s ktorým budete mať šťastie na vašej strane. Cíťte sa výnimočne vďaka tejto jedinečnej vôni!

 

 

 

AVON v spolupráci s poprednou svetovou teniskou Máriou Šarapovovou prináša nový sofistikovaný a vzrušujúci parfum AVON Luck for Her. „Keď sme vytvárali vôňu AVON Luck, chceli sme zachytiť opojnú charizmu človeka, ktorý priťahuje šťastie vo svojom vlastnom živote,“ vysvetľuje Andreea Moldovan, generálna riaditeľka AVONu pre Českú republiku a Slovensko. „Mária patrí k top tenistkám svetového rebríčka, zároveň symbolizuje elektrizujúcu, sofistikovanú prírodnú krásu, a tým dokonale zachytáva energiu a svet neobmedzených možností. Mária je ideálnou tvárou tejto vône, ktorá vyžaruje šťastie a pocit, že môžete dosiahnuť maximum,“ dodala.

Toaletný parfum AVON Luck for Her

Objem: 50 ml

Bežná cena: 27,00 €

AVON vám prináša jedinečný a exkluzívny dámsky toaletný parfum AVON Luck for Her z kategórie orientálnych ovocno-kvetinových vôní, s ktorým zažijete pocit čistého šťastia. Vďaka nádherným tónom sviežeho citrusu a vzácneho kvetu kaktusu v spojení s hrejivými drevitými tónmi sa budete cítiť výnimočnejšie ako kedykoľvek predtým. Vôňa svojim obsahom vytvára esenciu radosti a úspechu, ktorá vás bude sprevádzať počas celého dňa. Oslávte všetko šťastie, ktoré vám ponúka život!

Telový sprej AVON Luck for Her

Objem: 75 ml

Bežná cena: 7,80 €

 

 

Telové mlieko AVON Luck for Her

Objem: 150 ml

Bežná cena: 7,00 €

 

 

Luxusná vôňa AVON Luck je v ponuke aj pre pánov, ktorí chcú mať šťastie na svojej strane. Vôňa z kategórie drevitých aromaticko-jantárových vôní je určená pre moderných gentlemanov.

Toaletná voda AVON Luck for Him

Objem: 75 ml

Bežná cena: 27,00 €

Akordy sofistikovaného a aromatického muškátového orieška v kombinácii s ružovým korením a podmanivým ladánom  vytvárajú dokonalú rovnováhu medzi sviežosťou a mužnými tónmi.

 

Sprchovací gél na telo a vlasy AVON Luck for Him

Objem: 200 ml

Bežná cena: 6,50 €

 

 

Telový sprej AVON Luck for Him

Objem: 150 ml

Bežná cena: 8,40 €

 

 

Nový Toaletný parfum AVON Luck for Her odporúča tenistka svetového formátu Mária Šarapovová, ktorá je jeho tvárou. „Verím, že AVON Luck dodá ženám a mužom sebadôveru. Vždy, keď ju budete mať na sebe, oslavujete všetko šťastie a úspech vo vašom živote. Byť šťastný je úžasné.“

Mária Šarapovová

Mária Šarapovová je úspešná svetová tenistka, ktorá sa okrem športu venuje aj biznisu, filantropii a návrhárstvu. Je známa ako sociálny magnát s vyše 12 miliónmi fanúšikov na Facebooku a na Bing-u je najvyhľadávanejšou športovkyňou roku 2013. Pred 3 rokmi sa stala vyslancom dobrej vôle pre Rozvojový program OSN (UNDP) a darovala príspevky na projekty v Černobyle, jej rodnej krajine. V auguste 2012 si založila značku Sugarpova, v ktorej figuruje ako zakladateľka a kreatívna riaditeľka.