hgh usage

Využite príležitosť a dosiahnite svoje ciele vďaka novinkám AVON Sport pre mužov!

Spoločnosť AVON Cosmetics nezabúda ani na pánov, práve naopak. Tentokrát si pre nich pripravil novú kolekciu výrobkov kompletnej starostlivosti o telo značky AVON Sport, ktorej tvárou sa stal úspešný český športovec David Svoboda. Vyskúšajte aj vy novinky, ktoré vás povzbudia!

 

 

Línia Action Kick

Línia Action Kick značky AVON Sport je určená pre rozhodného muža, ktorý vie, ako dosiahnuť svoje ciele. Líniu tvorí toaletná voda, guľôčkový deo antiperspirant a sprchovací gél na telo a vlasy. V ponuke je ako set v hodnote 21,20 € alebo samostatne.

Kolekciu výrobkov Acton Kick si obľúbil aj David Svoboda, zlatý medailista v modernom päťboji, Londýn 2012. „Často mám až 5 tréningových fáz denne a k tomu spoločenské a charitatívne aktivity. Môj program býva naozaj náročný, ale výrobky AVON Sport mi pomáhajú všetko zvládať a zároveň sa cítiť sviežo.“

 

Toaletná voda Action Kick

Objem: 50 ml

Bežná cena: 10,90 €

Toaletná voda z kategórie drevito-aromatických vôní, tvorená tónmi kardamómu, muškátu a santalového dreva.

Guľočkový deo antiperspirant Action Kick

Objem: 50 ml

Bežná cena: 3,80 €

 

Sprchovací gél na telo a vlasy Action Kick

Objem: 250 ml

Bežná cena: 6,50 €

 

 

Línia Dynamic Fresh

Línia Dynamic Fresh značky AVON Sport je určená pre dynamického muža, ktorý srší pozitívnou energiou. Kolekcia výrobkov pozostáva z toaletnej vody, guľôčkového deo antiperspirantu a sprchovacieho gélu na telo a vlasy. V ponuke je ako set v hodnote 21,20 € alebo samostatne.

„Do tréningu idem vždy naplno a snažím sa podávať čo najlepšie výkony. Potom musím svojmu telu všetko oplatiť zodpovedajúcou starostlivosťou, a preto som zvolil značku AVON Sport“, vyjadruje spokojnosť s výrobkami línie Dynamic fresh úspešný zlatý medailista, David Svoboda.

Toaletná voda Dynamic Fresh

Objem: 50 ml

Bežná cena: 10,90 €

Toaletná voda z kategórie fužérovo-citrusových vôní, ktorú tvorí zmes šťavnatých tónov citrusu, ľadová sviežosť a pižmo.

Guľočkový deo antiperspirant Dynamic Fresh

Objem: 50 ml

Bežná cena: 3,80 €

 

Sprchovací gél na telo a vlasy Dynamic Fresh

Objem: 250 ml

Bežná cena: 6,50 €