5kits zhao

AVON podporil hviezdne obsadený celovečerný film Blízko od seba

Prijmite pozvanie  na výnimočný film s hviezdnym hereckým obsadením, ktorého kvality potvrdili aktuálne nominácie na Oscara pre Meryl Streep a Juliu Roberts. V kinách už od 30.1.2014!

 

 

 

Partnerom filmu je spoločnosť AVON Cosmetics, s novinkou dekoratívnej kozmetiky AVON Color – Rúž Ultra Color Absolute. Tento jedinečný rúž si obľúbila aj známa slovenská herečka, Táňa Pauhofová, ktorá je tvárou dekoratívnej kozmetiky AVON Color.

„Bez kvalitného rúžu sa nezaobídem. Rúž Ultra Color Absolute mi navyše poskytuje maximálnu hydratáciu a moje pery vďaka nemu vyzerajú neodolateľne.“

AVON je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou v oblasti priameho predaja, ktorá sa venuje nielen starostlivosti o krásu, ale aj zlepšeniu postavenia žien v spoločnosti a podmienok ich života i zdravia. V krajinách svojho pôsobenia sa AVON zapája do rôznych charitatívnych projektov. Na Slovensku už šestnásty rok pomáha v prevencii proti rakovine prsníka svojím charitatívnym projektom AVON proti rakovine prsníka a zároveň sa od roku 2008 venuje problematike v oblasti domáceho násilia v rámci projektu AVON proti domácemu násiliu s cieľom ukázať mnohým ženám cestu z ťažkej životnej situácie.

O filme

Rodinná kríza prinúti sestry Westonové, aby sa dlhých rokoch opäť všetky stretli so svojou despotickou matkou v rodnom dome v Oklahome. Každá z týchto svojráznych žien si vybrala inú cestu životom, ale rodina musí držať spolu za každých okolností.

Tri dcéry s ostatnými členmi rodiny a ich blízkymi sa po náhlom zmiznutí otca zídu v ich kedysi krásnom, no dnes značne spustnutom a prázdnom rodnom dome. Život členov rodu Westonovcov sa zdá byť naplnením parametrov amerického sna o rodine, a predsa sa nezadržateľne rúca. Krutú analýzu nefungujúcich rodinných vzťahov, straty ilúzií i životných zlyhaní, ktoré ukrýva takmer každá rodina, autor skvele vyvažuje značnou dávkou sarkastického humoru.

Trailer k filmu tu. (https://www.youtube.com/watch?v=-u0kQwalxsg)