hgh usage

Megan Fox predstavuje exkluzívne pre AVON nový parfum Instinct for Her

AVON predstavuje príťažlivý Toaletný parfum AVON Instinct for Her, s ktorým sa vaše najdivokejšie sny stanú realitou. Podľahnite aj vy inštinktu!

 

 

AVON v spolupráci so svetoznámou herečkou Megan Fox prináša nový exotický parfum Instinct for Her z kategórie kvetinových ovocno-drevitých vôní. Toaletný parfum Instinct for Her je určený pre sebavedomé a odvážne ženy. Podľahnite inštinktom s týmto novým parfumom a buďte sexy, príťažlivá a sebavedomá.

Toaletný parfum Instinct for Her

Objem: 50 ml

Bežná cena: 27,00 €

S touto intenzívnou kvetinovou ovocno-drevitou vôňou sa uvoľnia vaše prvotné túžby vďaka jedinečnej zmesi sviežich tónov zelene, mandarínky a šťavnatej karamboly. Jadro vône dopĺňajú tóny exotickej kamélie, pivónie a vodného lekna, ktoré sú dotvorené základnými tónmi zmyselných svetlých drevín, santalového dreva a žiarivého jantáru. Toaletný parfum Instinct for Her premení vaše najdivokejšie sny na skutočnosť. Tvorcom tejto exkluzívnej vône je úspešný parfumér, Rodrigo Flores-Roux.

„AVON je veľmi príťažlivá značka. Je multikultúrna, celosvetová a prihovára sa ženám. Bolo mi cťou spolupracovať s AVONom. Spolu sa nám podarilo vytvoriť nádhernú vôňu.“

Rodrigo Flores-Roux

Rodrigo sa narodil v Mexico City, začal študovať biológiu na Národnej univerzite, v roku 1989 ho prijali na postgraduálne štúdium do parfumérskeho inštitútu ISIPCA vo francúzskom Versailles, ktoré ukončil s vyznamenaním  v roku 1991. V roku 2011 Rodrigo oslávil okrúhlych 20 rokov úspešnej parfumérskej kariéry.

„Toaletný parfum AVON Instinct je ženská vôňa plná kvetinových, ovocných a drevitých tónov. Je vysoko návyková a veľmi sexy“, povedala herečka Megan Fox.

Megan Fox

Megan Fox sa narodila v americkom meste Memphis a s hereckou kariérou začala ako tínedžerka. Preslávila ju rola Mikaely Banes v prvých dvoch dieloch filmu Trasformers. Je známa vďaka úlohám v akčných filmoch, thrilleroch a komédiách ako Jennifer’s Body, Friends With Kids, Jonah Hex, Passion Play a This Is 40. Spolupracovala s mnohými uznávanými hercami, režisérmi a producentmi. V súčasnosti pracuje na ďalšom trháku – Teenage Mutant Ninja Turtles, ktorý príde do kín v júni 2014. Megan pravidelne zdobí mnohé obálky medzinárodných módnych a kozmetických magazínov a je známa svojim ikonickým vzhľadom.

O spoločnosti AVON

AVON, spoločnosť pre ženy, je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.