hgh usage

Doprajte si relaxačný rituál z Egypta

AVON Cosmetics prináša zjemňujúci a hydratačný rituál z Egypta prostredníctvom novej línie Egyptian Secrets značky Planet Spa. Výťažky z lekna a bavlny dokonale upokoja a zrelaxujú vaše telo.

 

 

Lekno a bavlna sú čarovne krásne tropické rastliny známe pre svoje upokojujúce a relaxačné účinky. Ich výťažky dokonale hydratujú, zjemňujú a upokojujú pleť a telo. AVON použil tieto výťažky vo svojej novej línii Egyptian Secrets značky Planet Spa, ktorá ponúka olej na telo a do kúpeľa, pleťovú masku a krém na ruky a chodidlá.

Olej na telo a do kúpeľa s výťažkom z lekna

Objem: 150 ml

Bežná cena: 10,00 €

Olej na telo a do kúpeľa zanecháva pokožku hydratovanú, jemnú a hebkú už po jednom kúpeli.

 

Zlupovacia pleťová maska s výťažkom z lekna

Objem: 75 ml

Bežná cena: 7,50 €

Pleťová maska čistí a zlepšuje štruktúru pleti, zanecháva ju jemnejšiu a plnú energie.

 

Krém na ruky a chodidlá s výťažkom z lekna

Objem: 75 ml

Bežná cena: 7,50 €

Krém na ruky a chodidlá zjemňuje a hydratuje suchú pokožku, zanecháva ruky a chodidlá jemnejšie, počas noci im prináša úľavu.

 

O spoločnosti AVON

AVON, spoločnosť pre ženy, je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.