hgh usage

12-dňová vitamínová bomba pre vašu pleť od AVONu

Dokonale vyživená a rozžiarená pleť už nemusí byť len snom. S novými pleťovými kapsulami Truly Radiant od AVONu bude vaša pleť už v priebehu 12 dní na pohľad bezchybná a nadobudne rozžiarený vzhľad.

 

 

Pleťové kapsuly s vitamínom C Truly Radiant

Objem: 12 kapsúl

Bežná cena: 12,00 €

AVON predstavuje vitamínovú bombu pre vašu pleť v podobe kapsúl Truly Radiant s výťažkom z arónie čiernoplodej. Tá je bohatým zdrojom vitamínu C a minerálov, ktoré urýchľujú regeneráciu buniek a zároveň vyživujú pleť. Arónia čiernoplodá tiež pomáha redukovať začervenania a zlepšuje mikrocirkuláciu. Pleťové kapsuly obsahujú vitamín E, ktorý chráni pleť pred slnečným žiarením, vysušením, vyživuje a spomaľuje proces starnutia. Obsahujú aj vitamín C, ktorý účinkuje ako antioxidant a neutralizuje voľné radikály, pričom stimuluje obnovu pleti. Už v priebehu 12 dní je pleť na pohľad bezchybná a nadobúda zdravo vyzerajúci a prirodzene rozžiarený vzhľad.*

Použitie:

Po očistení pleti otvorte kapsulu otáčavým pohybom a vytlačte výrobok do dlane. Jemne naneste na pleť končekmi prstov, vyhnite sa oblasti očného okolia. Používajte ráno alebo večer pred použitím krému. Výrobok je určený len na vonkajšie použitie.

Tvárou línie Truly Radiant značky Solutions je známa česká herečka Iva Pazderková.

Herečka Iva Pazderková sa narodila v roku 1980 v znamení rýb v Uherskom Hradišti, ale od prvých dní svojho života žila v Brne. Svoju hereckú kariéru odštartovala pred desiatimi rokmi po ukončení JAMU v pražskom divadle Na Fidlovačce, kde pôsobí dodnes v mnohých rozdielnych rolách. Divákom sa do pamäti vryla predovšetkým vďaka svojim „blond“ vystúpeniam v stand-up comedy show Na stojáka z produkcie kanálu HBO a neskôr Českej televízie. Okrem toho účinkovala vo filmoch Restart, Maharal, Pouta a Tady hlídám já alebo v seriáloch Dokonalý svět, Kriminálka Anděl, 4teens a ďalších. Poznať ju môžete aj ako moderátorku súťaže Pekelná výzva televízie Prima Cool, kde si užíva rolu prísnej moderátorky.

 

O spoločnosti AVON

AVON, spoločnosť pre ženy, je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

*založené na výsledkoch 12-dňovej spotrebiteľskej štúdie č.12-195, ktorej sa zúčastnilo 79 žien