hgh usage

Objavte najsýtejšie farby novej kolekcie dekoratívnej kozmetiky AVON Color!

 

AVON Cosmetics predstavuje novú kolekciu dekoratívnej kozmetiky AVON Color, ktorej tvárou sa stala známa herečka Táňa Pauhofová. Dekoratívna kozmetika s novou technológiou True Color ponúka tie najsýtejšie farby, ktoré si jednoducho zamilujete!

 

 

AVON predstavuje novú kolekciu dekoratívnej kozmetiky AVON Color. Jej tvárou sa stala známa slovenská herečka Táňa Pauhofová. Dekoratívna kozmetika ponúka tie najsýtejšie farby, vďaka novej technológii True Color s pigmentmi, ktoré sa po nanesení uvoľňujú a dodávajú sýtu, žiarivú a dlhotrvácnu farbu.

Rúž Ultra Color

Objem: 3,6 g

Bežná cena: 6,90 €

Rúž Ultra Color má vyživujúce zloženie s obsahom bambuckého masla, omega oleja a vitamínu E. Jeho sýte, jasné a prirodzené farby sú v ponuke v 35 odtieňoch. Nové balenie má priehľadné okienko, vďaka ktorému je okamžite viditeľný odtieň rúžu.

„Na svojich perách ho takmer necítim. Tento rúž som si zamilovala!“, povedala herečka Táňa Pauhofová.

Očné tiene True Color Duo

Objem: 3,6 g

Bežná cena: 7,20 €

Očné tiene s výraznými a zároveň prirodzenými farbami vyzerajú na viečkach rovnako sýto ako v obale. Ich hodvábne zloženie poskytuje príjemný pocit počas celého dňa. Nanášanie jedným ťahom poskytuje plné prekrytie už v jednej vrstve.

Kajalová ceruzka na oči

Objem: 1,08 g

Bežná cena: 5,70 €

Kajalová ceruzka na oči je v ponuke v 4 výrazných odtieňoch.

Herečka Táňa Pauhofová si líčenie s očnými tieňmi a linkami od AVON Color zamilovala.

„Neodolateľné oči! Zamilovala som si líčenie s očnými tieňmi v kombinácii s očnými linkami pre zvodné dymové líčenie.“

Očné tiene True Color Quatro

Objem: 5 g

Bežná cena: 8,90 €

Očné tiene majú stále sýte farby, ktoré sa nerozmazávajú a nezhlukujú. Sú navrhnuté v profesionálnej palete a jednotlivé odtiene v balení sú spolu dokonale skombinované, pričom každý odtieň je očíslovaný pre jednoduchšie líčenie očí.

Očné tiene si obľúbila aj herečka Táňa Pauhofová.

„Jednoducho ich zbožňujem. Jemné, sýte farby, ktoré sú na dotyk také hodvábne!“

Ceruzka na pery

Objem: 0,25 g

Bežná cena: 5,70 €

Ceruzka na pery je v ponuke v 7 krásnych sýtych odtieňoch.

 

Lesk na pery Ultra Glazerwear

Objem: 6 ml

Bežná cena: 6,10 €

Príťažlivý lesk na pery má sýte farby obohatené o vysoký lesk. Jeho zloženie s olejom z arktických bobuľovitých plodov zaručí perám hydratáciu. Vybrať si môžete zo širokej palety farieb až 16 odtieňov.

„To je ono! Moje pery neboli nikdy tak sexy a hydratované!“, povedala herečka Táňa Pauhofová.

Taňa Pauhofová

Táňa sa narodila v Bratislave a ako hovorí v rozhovoroch, počas svojho detstva si svoju éterickú krásu vôbec neuvedomovala. Herectvo sa stalo stredobodom jej života a tento odbor vyštudovala na VŠMU v Bratislave. Táňa si prvýkrát zahrala ako 10ročná v slovenskom seriáli ,,Škriatok“ a jej kariéra herečky pokračovala vo filme „Kruté radosti“, o rok neskôr hrala v česko-slovenskej rozprávke “Čert ví proč“ a ďalšie úlohy si zahrala vo filme “Kousek nebe“, v divadelnej hre ,,Manon Lescaut“, vo filme ,,Román pro muže“ a slávu jej priniesla aj retro trilógia ,,Hoříci keř“. Za svoje herecké výkony získala aj mnohé ocenenia a od roku 2013 sa stala tvárou novej kolekcie dekoratívnej kozmetiky AVON Color v Českej republike a na Slovensku.