hypertropin

Profesionálna vlasová starostlivosť v pohodlí domova s Advance Techniques od AVONu

Farbenie vlasov znamená viac, než len zmenu vzhľadu, zároveň ním meníte aj spôsob, akým vnímate samu seba. Krásne, zdravé a žiarivé vlasy sú na prvom mieste zoznamu želaní mnohých žien. Vyskúšajte aj vy novú žiarivú Trvácnu farbu na vlasy Advance Techniques od AVONu.

 

Trvácna farba na vlasy Advance Teqniques

Odtieň: 8.4 Intenzívny medený

Bežná cena: 6,90 €

 

 

 

AVON predstavuje nový odtieň trvácnej farby na vlasy značky Advance Techniques – intenzívny medený 8.4, ktorý je najväčším trendom tejto sezóny. S dych vyrážajúcou červenou sa vaše vlasy stanú skutočnou korunou krásy.

 

Ako dosiahnuť dokonalú farbu vlasov?

1. krok: Starostlivosť pred farbením

Prvá fáza starostlivosti pred farbením je test na alergiu, ktorá sa môže náhodne objaviť dokonca aj pri pravidelnom používaní výrobku. Je dôležité, aby ste test na alergiu urobili 48 hodín pred farbením vlasov, a to vždy, keď si vlasy chcete farbiť. Ošetrujúca kúra na vlasy pred farbením je nevyhnutná pre vyrovnanie štruktúry vlasu, ktoré zaručí rovnomerné nanesenie farby. Naneste celý obsah Ošetrujúcej kúry na vlasy pred farbením na celú dĺžku a končeky vlasov, osobitnú pozornosť venujte poškodeným častiam.

2. krok: Zmiešajte a nanášajte

Nasaďte si rukavice, ktoré sú súčasťou balenia, z aplikátora na fľaštičke odstráňte celý kryt a pridajte do nej celý obsah tuby Krémovej farby. Farbu nanášajte pomocou fľaštičky s aplikátorom na suché, neumyté a kúrou ošetrené vlasy v rovnomerných množstvách. Začnite pri korienkoch, jemne stlačte fľaštičku, nanášajte a vmasírujte zmes farby na celú dĺžku vlasov, od korienkov po končeky, aby ste zabezpečili dôkladné prekrytie a preniknutie farby do vlasového vlákna. Postupujte až kým nepokryjete všetky vlasy.

3. krok: Starostlivosť po farbení

Keď uplynie čas určený na pôsobenie farby, naneste na vlasy malé množstvo teplej vody a zmes farby jemne masírujte, kým nevznikne pena. Následne si vlasy opláchnite, až kým nie je voda čistá. Vmasírujte do vlasov celú Ošetrujúcu kúru na vlasy po farbení vlasov a počkajte 2 minúty. Ošetrujúca kúra s bambuckým maslom vlasy hydratuje a zanecháva ich jemné a poddajné. Pri používaní línie Colour Protection značky Advance Techniques na farbené vlasy s Technológiou Lock-In,  vám farba na vlasoch môže vydržať až 5-krát dlhšie.* Technológia Lock-In je kombináciou zložiek, ktoré na vlasoch tvoria vodeodolnú bariéru, vďaka čomu chráni vlasy pred možným vyblednutím farby vplyvom umývania vlasov.

4. krok: Vyrastajúce korienky vlasov

Farbu vlasov by ste mali obnoviť a oživiť každé 4 týždne od prvého farbenia vlasov alebo vtedy, keď vám vyrastú nefarbené korienky vlasov a ukáže sa ich pôvodná farba. Na rozdelenie vlasov na pramienky použite fľaštičku s aplikátorom ako pomôcku. Farbiacu zmes naneste ku korienkom vlasov, postupujte spredu smerom dozadu a zmes jemne prstami vmasírujte do vlasov pri korienkoch. Potom pomocou fľaštičky s aplikátorom rozdeľte vlasy do pramienkov širokých asi ½ cm a zopakujte postup farbenia korienkov vlasov na celej hlave, až kým nezafarbíte všetky korienky. Následne zopakujte 3.krok.