Už žiadne farebné nerovnosti pleti s novinkami Anew Clinical Absolute Even od AVONu

Spoločnosť AVON predstavuje nové výrobky línie Clinical značky ANEW určené na korekciu farebných nerovností, ktoré vďaka unikátnemu komplexu Corrector DSX–7 účinne zjednocujú farebný tón pleti.

 

 

Nové výrobky na korekciu farebných nerovností – ANEW Clinical Absolute Even obsahujú komplex Corrector DSX–7, ktorý má dve doplnkové formy vitamínu C a spomaľuje tvorbu melanínu na bunkovej úrovni. Pomáha zlepšiť tón pleti a hyperpigmentáciu, pričom sa účinne zameriava  na redukciu všetkých farebných nedokonalostí. V priebehu 2 týždňov je vzhľad farebných nedokonalostí a vzhľad mdlej pleti viditeľne redukovaný. V priebehu 4 týždňov sa redukuje vzhľad nepoddajných farebných nedokonalostí a v priebehu 8 týždňov je pleť rovnomernejšia ako kedykoľvek predtým a nadobúda bezchybný vzhľad. Až 9 z 10 žien potvrdilo výrazné zlepšenie pleti, ktorá nadobudla bezchybný mladistvý vzhľad.* Výrobky línie Clinical sú klinicky testované na jemnosť, vhodné pre citlivú pleť a účinné pre všetky tóny pleti.

Sérum na korekciu farebných nerovností pleti Clinical

Objem: 30 ml

Bežná cena: 26,90 €

Sérum na korekciu farebných nerovností má účinnejšie zloženie, ktoré sa zameriava na všetky typy farebných nerovností: škvrny, nerovnomerný tón pleti, stopy po akné, tmavé miesta, začervenania, pehy a žltkastý tón pleti.

Krém na korekciu farebných nerovností pleti Clinical

Objem: 30 ml

Bežná cena: 22,90 €

Ľahké hydratačné zloženie krému sa zameriava na 3 druhy farebných nerovností: tmavé škvrny, škvrnité miesta a nerovnomerný tón pleti.

 

K problematike farebných nerovností pleti sa vyjadruje aj odborník Dr. Glen Andreson, riaditeľ globálneho laboratória AVONu pre výskum a vývoj výrobkov pleťovej kozmetiky: „Nerovnomerný tón pleti môže byť prvým príznakom starnutia predtým, než sa objavia línie a vrásky. Nedávne štúdie preukázali, že pleť s farebnými nedokonalosťami je väčšinou vnímaná ako staršia. Bojovať proti farebným nedokonalostiam je možné, je to však dlhý proces pravidelnej a správnej starostlivosti o pleť ktorý by mal byť zároveň k pleti jemný.“

* založené na výsledkoch 8-týždňovej spotrebiteľskej štúdie č. 12-040, ktorej sa zúčastnilo 143 žien