Objavte esenciu vašej zmyselnosti s novým Toaletným parfumom Avon Sensuelle

Zmyselná, osobitá a jedinečná vôňa Sensuelle od AVONu je novinka inšpirovaná prirodzenou krásou ženy, prebúdzajúca zmyselnosť a oslnivosť.

Toaletný parfum Avon Sensuelle
Objem: 50 ml
Bežná cena: 24,90 €

 

Nový toaletný parfum Avon Sensuelle z kategórie orientálno – kvetinových sviežich vôní posilňuje zmyselnosť a auru ženskosti. Táto éterická vôňa je určená pre ženy túžiace po zmyselnej, osobnej vôni, ktorá bude ako ich druhá koža. Hrejivé dreviny, krémové kvetiny a zmyselný musk v kombinácii s jantárom dotvárajú podstatu ženy, ktorá verí intímnym, osobným chvíľam, kedy môže byť sama sebou a cítiť sa vo svojom tele príjemne.

Toaletný parfum Avon Sensuelle vás zavedie na príjemnú cestu, pri ktorej môžete na všetko zabudnúť a spojiť sa so svojim „Ja“. Inšpiráciou pri tvorbe vône bola prirodzená, žiarivá krása ženskej pokožky. Vychádza z nej pocit hrejivosti a prirodzenej žiarivosti, ktorý je výrazne osobný, zmyselný a jedinečný pre každú ženu. Táto individuálna krása, ktorá z každej ženy vyžaruje v jej najintímnejších a najosobnejších chvíľach, keď všetko ostatné odkryje, je inšpiráciou pre túto vôňu.

 

Jej tvorcom je Harry Fremont, uznávaný parfumér, ktorý sa podieľal aj na tvorbe vôní ako je Ralph Lauren Romance, Pur Blanca od AVONu a Calvin Klein CK One.