5kits

Novinky na starostlivosť o telo od AVONu

Spoločnosť AVON Cosmetics v novom roku 2013 pripravila pre dámy aj pánov množstvo úžasných noviniek určených na kompletnú starostlivosť o telo. Privítajte nový rok s AVONom!

 

 

Starostlivosť o telo pre dámy

Skin So Soft línia s olejom Limnanthes alba

AVON predstavuje tri nové výrobky z línie s olejom z Limnanthes alba značky Skin So Soft, vďaka ktorým je odstraňovanie chĺpkov ešte jednoduchšie, rýchlejšie a jemnejšie ako kedykoľvek predtým. Nové produkty značky Skin So Soft s olejom zo semienok Limnanthes alba majú vylepšené zloženie, ktoré zaručí jemné odstraňovanie chĺpkov už v priebehu 2 minút. Olej z Limnanthes alba je s obľubou používaný v kozmetických výrobkoch. Po nanesení na pokožku vytvára hydratačnú bariéru a pomáha tak chrániť pokožku pred stratou hydratácie.

 

Depilačný krém na pokožku v oblasti bikín s olejom Limnanthes alba SSS

Objem: 75 ml

Bežná cena: 5,90 €

Úžasne jemné zloženie depilačného krému bezbolestne odstraňuje chĺpky v oblasti bikín. Pokožke dodáva zamatovú hebkosť a jemnosť. Je vhodný aj na citlivú pleť.

 

Jemný gél na holenie s olejom Limnanthes alba SSS

Objem: 150 ml

Bežná cena: 5,60 €

Gél je určený na holenie so žiletkou. Pomáha jej jemne prechádzať po pokožke bez spôsobenia podráždenia. Pokožku zjemňuje a upokojuje.

 

 

Depilačný krém do sprchy s olejom Limnanthes alba SSS

Objem: 125 ml

Bežná cena: 7,20 €

Depilačný krém má vodeodolné zloženie, ktoré umožňuje naniesť krém, osprchovať sa a následne odstrániť chĺpky pomocou špongie. Pokožku zanecháva hladkú a hydratovanú.

 

Línia AVON Care s včelou materskou kašičkou

Nová línia značky AVON Care s včeľou materskou kašičkou je špeciálne navrhnutá na ochranu pleti počas zimy. Poskytuje jej výživu a 2–krát viac hydratácie po celých 24 hodín, zároveň ju zanecháva veľmi jemnú a dokonale regenerovanú. Včelia materská kašička je plná vitamínov a proteínov. Je často používaná v kozmetike pre jej vyživujúce, ochranné a hydratačné účinky. Línia s materskou kašičkou pozostáva z telového mlieka, pleťového krému, balzamu na pery a krému na ruky.

 

Intenzívne hydratačné telové mlieko s materskou kašičkou

Objem: 400 ml

Bežná cena: 6,00 €

Telové mlieko prinavracia pokožke úľavu, poskytuje jej intenzívnu hydratáciu a pomáha obnovovať suchú pokožku.

 

Intenzívny hydratačný balzam na pery s OF15 s materskou kašičkou

Objem: 10 ml

Bežná cena: 3,30 €

Balzam obsahuje OF15 a chráni pery pred zimou, zároveň ich vyhládza a zjemňuje.

 

Intenzívny hydratačný pleťový krém s materskou kašičkou

Objem: 100 ml

Bežná cena: 4,00 €

Pleťový krém upokojuje suchú pokožku, poskytuje jej hydratáciu po dobu 24 hodín a zdvojnásobuje prirodzenú úroveň hydratácie pleti.

 

Intenzívny hydratačný krém na ruky s materskou kašičkou

Objem: 100 ml

Bežná cena: 2,90 €

Krém na ruky s obsahom materskej kašičky zdvojnásobuje úroveň hydratácie pokožky, udržiava ju dlhodobo hebkú a zaisťuje jej zjemnenie a vyhladenie.

 

Starostlivosť o telo pre pánov

Zimná línia Extreme značky For Men

Mužská pleť je voči nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia odolnejšia, ale  starne a vysúša sa rovnako, ako ženská. Preto by mala byť chránená pred zimou, mrazom, vetrom a náhlymi zmenami teploty. Nová línia Extreme zo značky For Men je určená na kompletnú starostlivosť o pleť počas zimy, pričom pomáha udržať mužskú pleť vyživenú, hydratovanú a sviežu. Jej technológia Botanic Boost chráni pleť pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, upokojuje podráždenia a hydratuje pleť. Líniu tvorí denný krém, sprchovací gél na telo a vlasy, balzam po holení a gél na holenie.

 

Hydratačný denný krém Extreme

Objem: 50 ml

Bežná cena: 6,70 €

Hydratačný pleťový krém upokojuje, osviežuje a hydratuje pleť. Má ľahké zloženie a je hypoalergénny.

 

Hydratačný sprchovací gél na telo a vlasy Extreme

Objem: 250 ml

Bežná cena: 4,40 €

Telový a vlasový šampón je určený na kompletnú starostlivosť o telo. Je dermatologicky testovaný a vhodný na každodenné používanie. Po jeho použití je pokožka hydratovaná a osviežená.

 

Vyživujúci balzam po holení Extreme

Objem: 100 ml

Bežná cena: 5,90 €

Balzam po holení poskytuje pokožke dlhotrvajúcu hydratáciu, zjemňuje ju a vyhladzuje. Má ľahké, nemastné, hypoalergénne zloženie s výťažkom z čajovníka a je vhodný pre všetky typy pleti.

 

Ochranný priehľadný gél na holenie

Objem: 150 ml

Bežná cena: 5,70 €

Gél na holenie ma parfumované zloženie s výťažkom z čajovníka a zmierňuje suchú pleť. Je dermatologicky testovaný.