hypertropin

Ži podľa vlastných pravidiel s nepredvídateľnou vôňou Viva by Fergie od AVONu

Celosvetovo uznávaná speváčka Fergie prináša exkluzívne pre AVON ďalší parfém – Viva by Fergie. Svieža kvetinová vôňa je ideálnou voľbou pre zmyselné ženy, ktoré žijú podľa svojich vlastných pravidiel.

 

 

Viva by Fergie

Objem: 50 ml

Bežná cena: 27 €

 

Po úspechu Toaletného parfumu Outspoken vy Fergie v roku 2010 a toaletného parfumu Outspoken Intense by Fergie v roku 2011 je tu nový Toaletný parfum Viva by Fergie. Nová vôňa pre ženy, ktoré chcú jednoducho vyžarovať zvodnú ženskosť. Táto svieža kvetinová vôňa je kontrastom medzi mužskými a ženskými tónmi. Unikátnu zmes vetiveru, semišových drevín a musku dopĺňa biely narcis s levanduľou v kombinácii s chladivými bylinkami, vodnými listami a bergamotom. Viva by Fergie je vôňa stvorená pre odvážne, silné a zmyselné ženy, ktoré chcú byť krásne, silné a slobodné.

Fergie je hlavnou predstaviteľkou svetovo známej hudobnej formácie Black Eyed Peas a zároveň slávnou sólo speváčkou a umelkyňou. Exkluzívne pre AVON prináša svoj nový Toaletný parfum Viva by Fergie. „Toaletný parfum Viva by Fergie je osviežujúca a nepredvídateľná vôňa, ktorá v sebe ukrýva všetky tváre ženy. Žena silná a zvodná, taká, ktorá žije podľa svojich vlastných pravidiel,“ uvádza Fergie

.