5kits

Dodajte perám ten najzvodnejší vzhľad s novým rúžom Plump Pout od AVONu

Širokú paletu krásnych farieb pre plnšie pery prináša AVON Cosmetics, ktorý predstavuje nový rúž pre plné pery Plump Pout. Jeho unikátna dvojitá sila dodáva perám ten najzvodnejší vzhľad.

Rúž pre plné pery Plump Pout
Objem: 3,6 g
Bežná cena: 6,50 €

 

AVON predstavuje nový rúž s dvojitou silou pre plné pery Plump Pout. Vďaka spojeniu aktívnych zložiek, retinolu a kolagénu, vyzerajú pery plnšie okamžite po použití rúžu. Aktívne zložky zároveň obnovujú štruktúru pier pre jemnejší a plnší vzhľad bez pálivého efektu. Zloženie s ochranným faktorom a vitamínmi zaručí perám dostatočnú hydratáciu, ktorá prispieva k ich zjemneniu. Rúž pre  plnšie pery Plump Pout je v ponuke v 10 krásnych odtieňoch, ktoré dodávajú perám krémovú farbu.

Vyberte si ten správny odtieň

Tajomstvo hľadania toho správneho odtieňa rúžu je naozaj jednoduché, vždy si vyberajte odtieň, ktorý sa hodí k typu vašej pleti. Pre prirodzený vzhľad a každodenné líčenie si vyberajte odtieň o 1 alebo 2 odtiene tmavší, než je prirodzená farba vašich pier.

 

Svetlý tón pleti

Najvhodnejšie odtiene rúžu pre svetlý tón pleti sú ružové, marhuľové alebo koralové odtiene. Na večerné udalosti sú ideálne červené, čerešňové odtiene.

Pink cooler / Lilac Shimer / Pink Freeze


Stredne tmavý tón pleti

Pre takýto tón pleti sú ideálne ružové, fialové a bordové odtiene. Na večerné udalosti sa odporúča ohnivý červený odtieň.

Beige nude / Shimmer Peach / In the Pink


Tmavý tón pleti

Tmavému tónu pleti pristanú čokoládové a slivkové odtiene. Treba sa vyhnúť hlavne ružovým odtieňom. Na večerné príležitosti sú vhodné sýte slivkovo červené odtiene.

Divine Wine / Chilli / Teracotta / Pecan