5kits

Daniela Peštová sa stala tvárou luxusnej pleťovej kozmetiky Anew od AVONu a predstavuje novú generáciu línie Anew Ultimate 7S

Spoločnosť AVON Cosmetics uvádza na slovenský trh pri príležitosti 20. výročia luxusnej značky pleťovej kozmetiky Anew novú generáciu obľúbenej línie Anew Ultimate 7S s novou patentovanou technológiou Pro 7Sirtuin.

Tvárou novej línie výrobkov Anew Ultimate 7S od AVONu sa stala Daniela Peštová.

 

Výrobky značky Anew sú pre Danielu voľbou číslo 1. „Každý ďalší rok v mojom živote prináša nové zážitky a skúsenosti, ďalšie radosti i starosti, čas plynie neuveriteľne rýchlo. Vďaka prémiovej línii pleťovej kozmetiky Anew to ale na našej pleti nikto nepozná. Čas akoby sa zastavil! Luxusná kozmetika Anew už 20 rokov dovoľuje ženám vyzerať presne tak, ako sa cítia. Mladistvo a krásne v každom veku. Preto je mojou voľbou č. 1.“

Nová generácia Ultimate 7S značky Anew – sila 7 proteínov mladosti

AVON predstavuje novú generáciu výrobkov starostlivosti o pleť Anew Ultimate 7S. Patentovaná technológia Pro 7Sirtuin, je prvou1 technológiou navrhnutou vedcami AVONu tak, aby využívala 7 proteínov mladosti, ktoré pomáhajú oživiť aktivitu pleťových buniek a eliminujú 7 príznakov starnutia. Zaistia:

 

Technológia využíva vedecký objav, že pleťové bunky neobsahujú len 1, ale 7 proteínov mladosti, ktoré môžu vplývať na proces starnutia pleťových buniek. Táto technológia pomáha aktivovať činnosť buniek a podporuje 7aspektov mladosti pleti2.

Čo by ste mali o novej línii Anew Ultimate 7S ešte vedieť:

Pre koho sú určené výrobky novej línie Ultimate 7S?

Línia Anew Ultimate 7S je vyvinutá špeciálne pre potreby žien vo veku 45+. Tieto výrobky sú navrhnuté tak, aby sa zamerali na oblasti, ktorých sa týkajú: opuchy, strata pružnosti a pevnosti pleti, výskyt škvŕn spôsobených vekom.

Aká je nová línia Ultimate 7S?

Zloženie novej línie Ultimate 7S značky Anew stimuluje až SEDEM sirtuínov, ktoré keď účinkujú spolu, poskytujú zrelej pleti až 7 výhod predlžujúcich jej mladistvý vzhľad. Výsledky spotrebiteľských štúdií výrobkov z línie Ultimate 7S preukázali, že ženám vo veku 45+ pomáhajú obnoviť mladistvý vzhľad pleti. Majú tiež novú, lepšiu konzistenciu, vôňu a špeciálne zloženie „7S“.

Mali by sa výrobky z línie Ultimate 7S používať spoločne?

Všetky výrobky línie Ultimate 7S sú navrhnuté tak, aby vďaka vzájomnej kombinácii zabezpečili dosiahnutie čo najlepších výsledkov.

Ako často by sa mali tieto výrobky používať ?

Pri starostlivosti o pleť je kľúčom k úspechu slovné spojenie „každý deň“. Nové výrobky línie Ultimate 7S by sme mali používať každý deň pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov. Dodržiavajte tri jednoduché kroky: čistenie, hydratácia a špeciálna starostlivosť počas dňa aj noci.

Ako by sme mali tieto výrobky používať?

Obnovovacie čistiace pleťové mlieko Ultimate 7S, Komplex starostlivosti o očné okolie Ultimate 7S a Zlatý elixír Ultimate 7S by sme mali používať dvakrát denne. Obnovovací denný krém s OF25 Ultimate 7S raz denne – ráno a Obnovovací nočný krém Ultimate 7S raz denne – večer. Zlatú obnovovaciu emulziu na nočné použitie Ultimate 7S odporúčame používať po dobu 2 týždňov (namiesto nočného krému).

V kampani 5/2012 uvádza AVON na trh 4 výrobky z línie Anew Ultimate 7S

(Zlatý elixír Ultimate 7S a Zlatá obnovovacia emulzia na nočné použitie Ultimate 7S budú uvedené na trh v kampani 7/2012):

Obnovovací denný krém s OF25 Ultimate 7S

Objem: 50 ml

Cena: 24,90 €

Denný krém vypĺňa línie a vrásky a zároveň chráni pleť pred príznakmi starnutia spôsobenými slnkom vďaka OF15. Okamžite zanecháva pleť na pohľad aj na dotyk pružnejšiu3.

 

Obnovovací nočný krém Ultimate 7S

Objem: 50 ml

Cena: 24,90 €

Viditeľne obnovuje stratenú pevnosť a plnosť pleti. Počas noci pomáha pleti obnovovať mladistvý vzhľad, vďaka čomu pleť získa vzhľad ako po 8-hodinovom spánku4.

 

Obnovovacie čistiace pleťové mlieko Ultimate 7S

Objem: 125 ml

Cena: 9,00 €

Čistiace pleťové mlieko má ľahké krémové zloženie, vďaka ktorému dokonale odstraňuje nečistoty a make-up.

 

Komplex starostlivosti o očné okolie Ultimate 7S

Objem: 15 ml + 2,5 g

Cena: 18,90 €

Nové zdokonalené dvojité zloženie komplexu starostlivosti o očné okolie (nočný elixír a denný a nočný krém v jednom produkte) účinkuje oveľa efektívnejšie:

-          okamžite zanecháva pleť očného okolia na pohľad aj na dotyk pevnejšiu a pružnejšiu5,

-          v priebehu dvoch týždňov výrazne redukuje vzhľad hlbokých vrások a opuchov v oblasti pod očami6,

-          po 4 týždňoch používania sa vrásky z oblasti pod očami takmer úplne stratia, vďaka čomu pleť nadobudne mladistvý vzhľad7.

Nočný elixír obsahuje 2x vyššie množstvo účinných látok. Vyhladzuje vrásky, prinavracia pleti pružnosť a eliminuje opuchy pod očami. Je hypoalergénny a vhodný pre nositeľky kontaktných šošoviek.

Denný a nočný krém je navrhnutý tak, aby prinavrátil pleti pevný vzhľad vďaka tomu, že obnoví jej pevnosť a pružnosť v celej oblasti očného okolia.

Anew –  20 rokov inovácií v starostlivosti o pleť

V roku 1992 začala nová éra v starostlivosti o pleť. Bol to rok, kedy spoločnosť AVON uviedla na trh značku Anew a ich prvú anti-aging technológiu s alfa hydroxykyselinami (AHA). Rozsiahla skupina vedcov, ktorí na objave pracovali, tušili, že majú niečo obrovské v rukách a mali pravdu. Nová technológia Anew spustila revolúciu v domácej starostlivosti o pleť.

 

V roku 2012 značka Anew oslavuje svoje 20. výročie a tím odborníkov AVONu pre výskum a vývoj stále dodržiava kľúčový princíp ako pri vzniku značky Anew – pomôcť dodávať cenovo dostupné a kvalitné produkty starostlivosti o pleť ženám po celom svete. Viac ako 300 vedcov pracuje na každom objave Anew a mnohé produkty sú výsledkom spolupráce renomovaných svetových univerzít, výskumných ústavov
a dermatológov i kozmetických odborníkov. Dnes je Anew najprestížnejšou značkou, ktorá sa predáva v každej krajine, kde spoločnosť AVON pôsobí.

Zaujímavosti o značke ANEW

Ostatné línie značky Anew

Anew Genics – výrobky tejto línie sú vyvinuté tak, aby stimulovali Gén mladosti, ktorý udržiava pleťové bunky podstatne mladšie. Pleť omladne, je znovu rozžiarená, pevná
a vrásky sú viditeľne jemnejšie. Určená je pre všetky vekové kategórie ako doplnok k vybranej línii značky Anew.

 

 

Produkty línie Anew Aqua Youth udržia potrebnú hydratáciu v pleťových bunkách a  prinavrátia pleti sviežosť, žiarivosť, odolnosť a pevnosť. Línia je vhodná pre všetky vekové kategórie.

 

 

 

Línia výrobkov ANEW Clinical je určená na riešenie špecifických problémov pleti spojených so starnutím.  Výrobky línie Clinical sú ideálnou alternatívou agresívnych, časovo a finančne náročných chirurgických zákrokov v dermatokozmetických centrách.

 

 

 

Anew Rejuvenate je určená na starostlivosť o pleť pre vekovú kategóriu 30+ s prvými príznakmi starnutia, ako sú jemné vrásky a línie, viditeľné póry a nejednotný tón pleti.

 

 

 

Línia ANEW Reversalist je určená ženám 35+, ktoré potrebujú intenzívnu regeneráciu pre svoju pleť. Pri pravidelnom používaní výrobkov Reversalist dochádza k vyhladeniu vrások, zjednoteniu farebného tónu pleti a spevneniu pleti.

 

 

 

Výrobky ANEW Platinum poskytujú komplexnú starostlivosť o pleť vekovej kategórie 55+. Výrobky značky Anew Platinum prinavracajú tvári mladistvé kontúry, intenzívne obnovujú mladistvú štruktúru pleti a zanechávajú ju hladkú a jemnú.

 

 

 

Tipy pre starostlivosť o pleť

Dr. Cheryl Karcher, dermatologička a profesionálna konzultantka AVONu a Dr. Glen Anderson, výkonný riaditeľ vývojového oddelenia spoločnosti AVON Cosmetics radia ženám po celom svete ako sa majú starať o svoju pleť. Ich overené tipy pre správnu starostlivosť o pleť sú nasledovné:

1. Pravidelná denná starostlivosť je základom pre dosiahnutie mladej žiarivej pleti. Začnite tým, že si nájdete najlepšiu zostavu produktov vhodných pre vašu pleť a budete ich používať pravidelne. Tým zabezpečíte najlepšie možné výsledky a vaša pleť bude vyzerať mladšie.

2. Najdôležitejším krokom, ktorý zabráni starnutiu pleti je používanie kvalitnej ochrany proti slnečnému žiareniu. Znie to tak jednoducho, ale má to naozaj zásadný význam pre zdravie a dobrý vzhľad pokožky.

3. Pleť sa regeneruje sama počas spánku. Použite kvalitný protivráskový nočný krém, aby ste pleti pomohli zvýšiť úroveň hydratácie, zmenšiť opuchy a vrásky sa viditeľne zjemnia, keď sa zobudíte ráno.

4. Všetci vieme, aký je dôležitý pitný režim a rovnako je dôležité, aby sme hydratovali pleť. Keď je pleť suchá, známky veku sú viac viditeľné a zbytočne nám pridávajú roky. Uistite sa preto, že hydratujete pleť vhodnou dávkou hydratačného denného
a nočného krému.

5. Naša pleť sa postupne mení. Raz za čas sa preto opýtajte samej seba, či existuje niečo, čo môžete pridať do zostavy pravidelnej starostlivosti o pleť. Dobrý antioxidant? Sérum obnovujúce štruktúru pleti? Jednoducho skúšajte nové produkty.

 

Daniela Peštová

Daniela Peštová patrí medzi vyhľadávané topmodelky. Jej tvár zdobí titulky mnohých módnych časopisov a je hviezdou kampaní prestížnych značiek. Predvádzala po boku Naomi Campbell, Heidi Klum a ďalších hviezdnych tvárí svetových mól. Najznámejšia je jej prvá fotografia na titulnej stránke amerického časopisu Sports Illustrated, ktorý odštartoval hviezdnu kariéru nejednej svetovej modelky. Bola tvárou kampaní svetových značiek Guess, Victoria´s Secret a H&M.

Rodáčka z českých Teplíc, ktorej korene siahajú až na východné Slovensko, už ako 19-ročná začínala v Paríži, kde pracovala pre agentúru Madison Modeling Agency. Po pár mesiacoch prišla ponuka z New Yorku, ktorý sa na niekoľko ďalších rokov stal pre Danielu domovom. Jej kariéra začala závratne stúpať. Objavila sa na titulkách svetových edícií časopisov Vogue, Elle, Marie Claire, Cosmpolitan, Glamour alebo GQ. Ako jedna z mála sa na obálke časopisu Sports Illustrated ocitla až trikrát.

Žije v Prahe, má tri deti, Yanicka, Ellu a Paula Henryho. Jej dlhoročným partnerom je známy slovenský spevák Paľo Habera. Dnes je Daniela matkou, partnerkou a stále vyhľadávanou modelkou. Daniela Peštová je ambasádorkou charitatívneho projektu AVON PROTI DOMÁCEMU NÁSILIU od jeho vzniku, v roku 2008.

Rozhovor s Danielou Peštovou

Ste vyznávačkou zdravého životného štýlu a bio života? Držíte diéty?

Asi by sa dalo povedať, že vyznávam zdravý životný štýl, ale nie som fanatičkaJ. Niektoré produkty sú určite lepšie v bio kvalite, ale pri iných je to podľa mňa zbytočné,  je to len o reklame a o šikovnom marketingu.

Čo robíte pre svoju perfektnú figúru?

Vyhýbam sa uhľohydrátom, snažím sa piť veľa vody a aspoň trikrát týždenne zájsť do telocvične.

Aké kozmetické výrobky máte vždy po ruke vo svojej kabelke?

Tak to vás asi sklamem,  ale nie som z tých žien, ktoré musia mať kompaktný púder, rúž a parfum stále pri sebe. Nanajvýš tak balzam na pery, to je všetko.

Čo robíte preto, aby stopy starnutia prišli čo najneskôrJ?

Nič si z toho nerobímJ. Zatiaľ to riešim len kvalitnou kozmetikou a starostlivosťou. Keď mi toto už nebude stačiť, asi sa zverím do rúk odborníkom. V dnešnej dobe je široké spektrum neinvazívnych zákrokov, ktoré  pomôžu žene zachovať si mladistvý vzhľad. Ale myslím a dúfam, že nebudem jednou z tých žien, ktoré nevedia starnúť s gráciou.

Ktoré produkty od AVONu sú vaše najobľúbenejšie?

Tak tých je veľmi veľa. Momentálne používam ochranný denný krém Solutions, ktorý je ideálny do mrazivého európskeho počasia. Obľúbila som si značku wellness kozmetiky Planet Spa, najmä pleťové masky a peelingy. Používam aj prípravky na spevnenie tela a proti celulitíde a v neposlednom rade skvelé výrobky značky Anew.

Ste tvárou značky Anew, línie Ultimate 7S, aké benefity má táto nová línia?

Dá sa povedať, že nová generácia výrobkov tejto línie je z vedeckého hľadiska umením. Patentovaná technológia „Pro 7Sirtuin“, je navrhnutá vedcami tak, aby využívala 7 proteínov mladosti, ktoré pomáhajú oživiť aktivitu pleťových buniek a eliminujú 7 príznakov starnutia. Výrobky majú novú, lepšiu konzistenciu a vôňu.

Aký je váš názor na rôzne estetické/dermatologické zákroky?

Pokiaľ to niekomu pomôže cítiť sa lepšie, zvýšiť mu sebavedomie, je fajn, ak takú možnosť má. Ale som dosť proti dnešnému trendu mladosti a dokonalosti za každú cenu, najmä ak si mladé ženy s perfektnými zdravými prsiami nechajú „nafúknuť hrudník“ a nechajú si pichať botox do svojej 20-ročnej pleti.

Čo robíte, keď si potrebujete oddýchnuť a zrelaxovať sa?

Cvičím alebo varím – jedno ma dobíja, druhé ukľudňuje. Alebo spím, to ma dobíja a ukludňuje narazJ.

Ste verná jednej vôni alebo ich rada striedate?

Tak v tomto som absolútne nestála. Nedokážem zostať verná jednej vôni, keď je ich toľko nádherných na výber.

1Od AVONu.

2Na základe komplexnej starostlivosti s výrobkami ANEW Ultimate 7S. menej viditeľné škvrny spôsobené vekom, obnovená plnosť a pružnosť pleti a liftingový efekt – založené na výsledkoch 8-týždňovej spotrebiteľskej štúdie č. 11-142, ktorej sa zúčastnilo 153 žien pri používaní Obnovovacieho nočného krému Ultimate 7S. Pevnejšia pleť, vyhladená štruktúra pleti, menej viditeľné vrásky – založené na 8-týždňovej spotrebiteľskej štúdii č. 10-208, ktorej sa zúčastnilo 145 žien pri používaní Obnovovacieho denného krému s OF25 Ultimate 7S. Vyrovnaný farebný tón pleti – založené na 12-týždňovej klinickej štúdii č.7191, ktorej sa zúčastnilo 32 žien pri používaní Obnovovacieho denného krému s OF25 Ultimate 7S.

3založené na výsledkoch 8-týždňovej spotrebiteľskej štúdie č. 10-208, ktorej sa zúčastnilo 145 žien.

4založené na výsledkoch 8-týždňovej spotrebiteľskej štúdie č. 11-142, ktorej sa zúčastnilo 153 žien.

5v portfóliu AVONu .

6založené na výsledkoch 4-týždńovej spotrebiteľskej štúdie č. 10-209, ktorej sa zúčastnilo 149 žien.

7založené na výsledkoch 4-týždňovej spotrebiteľskej štúdie č. 10-209, ktorej sa zúčastnilo 149 žien.

8Podľa predaja v roku 2010.

9Podľa predaja v roku 2011.

10Podľa predaja v roku 2010.