5kits

Buďte všetkým, po čom túži s vôňou Infinite Moment for Her od AVONu

Spoločnosť AVON Cosmetics uvádza na slovenský trh novú Toaletnú vodu Infinite Moment for Her, ktorá predstavuje lákavú vôňu žiarivej kytice zvodných tónov prekvapujúcich dômyselnosťou.

 

 

Toaletná voda Infinite Moment for Her

Objem: 50 ml
Bežná cena: 27,00 €

Toaletná voda Infinite Moment for Her je z kategórie orientálno–kvetinových vôní. Zmes tónov lahodného  kokteilu Kir Royale, lístkov malín a fialky spolu s jazmínom a diamantovou orchideou sú zvýraznené harmonickými tónmi dreva Hinoki. To všetko sa rozprestiera na vrstve pačuli, tonka bôbov a vanilky. Infinite Moment predstavuje lákavú vôňu žiarivej kytice zvodných tónov, ktoré prekvitajú dômyselnosťou.

 

Nápad na tvorbu tejto vône dostal počas svojho pobytu v Japonsku parfumér Christophe Raynaud. „Počas teplého, letného večera, keď som kráčal po skalách chrámu, som bol očarený lahodnou vôňou okolitého vzduchu. Bola to zmyselná a skutočne návyková vôňa dreva Hinoki, z ktorého sú tam všetky chrámy vyrobené, harmonicky sa prelínajúceho so sladkastou vôňou mincí a kadidla. V noci kvitnúce kvety z ďalekého okolia jej dodali tajomný a zvodný podtón.“ Po návrate do Európy tento svoj zážitok zvečnil vo svojej novej vôni, Infinite Moment for Her, vytvorenej exkluzívne pre AVON.

Kto je Christophe Raynaud

Christophe je parfumér, ktorý pracuje pre francúzsku spoločnosť Givaudan, čo je jedna z najväčších spoločností na tvorbu vôní.

„Infinite Moment vznikla zo skutočne kreatívnych a odvážnych tónov, s ktorými som bol osobne spojený, no boli aj výsledkom globálnej spolupráce. Spoločnosť AVON a Givaudan mi dali príležitosť, aby sa táto vôňa uviedla do celého sveta a ja som veľmi rád, že som mohol spolupracovať s tímom skvelých tvorcov. Bolo to skutočné potešenie! Milujem tvorbu zložiek vône, ktoré oslovia ženy na celom svete, ktoré sú kreatívne a odvážne. AVON ja „spoločnosť pre ženy s veľkým S“, ktorá mi umožňuje prejaviť svoju kreativitu. Táto vôňa je skutočne návyková vďaka kontrastu žiarivej a sálavej sviežosti so zmyselnosťou.“