hypertropin

Nestarnúca klasika je opäť v móde

Kokteilové šaty nesmú chýbať v šatníku každej dámy a teraz je ten správny čas na to, aby ste v nich zaujali a dokázali byť presvedčivé. Podarí sa vám to vďaka príťažlivému Toaletnému parfumu Little Red Dress a kolekcii dekoratívnej kozmetiky Little Red Dress od AVONu, ktorá je zahalená do sexi červenej farby.

Kampaň 13/2011 (predajné obdobie september 2011)

Nadčasová, trendová a vždy elegantná. Žiaden šatník nie je kompletný bez skvelých, praktických kokteilových šiat, bez ohľadu na to, akej sú farby. Odvážne, červené vždy zaujmú. Nadčasová a trendová je aj kolekcia Little Red Dress od AVONu, ktorá obsahuje toaletný parfum, ceruzku na oči, rúž a očné tiene. Klasické farby sú päť v trende!

 

Toaletný parfum Little Red Dress

Objem: 50 ml

Cena: 27,00 €

Vôňa: z kategórie oriantálno – ovocných vôní: Malina. Ruža. Santalové drevo.

Vyskúšajte nový Toaletný parfum Little Red Dress, ktorý je odvážny, výrazný a očarujúci – ako aj nestarnúca móda, ktorú stelesňuje. Práve teraz je ten správny čas na to, aby ste zaujali a boli naozaj presvedčivou.

 

Očné tiene Quatro Little Red Dress

Objem: 4 x 1,25 g

Cena: 8,50 €

Zvýraznite svoje oči vďaka fascinujúcim odtieňom v praktickom červenom obale.

 

Ceruzka na oči Little Red Dress

Objem: 0,28g

Cena: 5,40 €

Farba: čierna


Rúž Little Red Dress

Objem: 3,6 g

Cena: 6,10 €

Farba: v šiestich farebných prevedeniach

Dymové líčenie očí v kombinácií s výraznými perami vytvárajú skutočne nestarnúci vzhľad, ktorým dokážete vždy zaujať. Stavte na červenú – na kolekciu Little Red Dress.