hgh usage

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje AVON VOICES – prvé celosvetové ONLINE hľadanie talentov, ktorého porotcami sú Fergie, Diane Warren, Natasha Bedingfield a Valeriya.

New York/Bratislava V súvislosti s tohtoročným 125. výročím svojho založenia, predstavuje spoločnosť AVON Cosmetics program Avon Voices – prvé celosvetové online hľadanie talentovaných speváčok, nadaných skladateľov a skladateliek piesní, ktoré bude sprevádzať tento významný míľnik počas celého roku 2011. AVON vyzýva všetky AVON Ladies a AVON Gentlemen, ako aj všetkých svojich zákazníkov a priaznivcov z viac ako 60 krajín sveta, aby sa zapojili a vyhrali!

(článok obsahuje fotogalériu)

Porotcami v programe Avon Voices sú ikony svetového hudobného priemyslu: šesťnásobná držiteľka ocenenia Grammy Fergie; legendárna skladateľka Diane Warren; speváčka a skladateľka Natasha Bedingfield; a talentovaná ruská speváčka Valeriya. Vyvrcholením programu Avon Voices bude 200 postupujúcich, ktorí absolvujú profesionálnu prípravu a zmenu imidžu a nakoniec nahrajú svoje vlastné video. Cieľom Avon Voices je nájsť 2 najväčšie spevácke talenty – 1 víťazka bude z radov Avon Ladies a druhá z radov širokej verejnosti. Obe víťazky dostanú jedinečnú príležitosť nahrať svoj vlastný album.

AVON počas 125 rokov svojej existencie pomáha ženám plniť ich sny. Dnes chceme dať ich snom ďalší rozmer – aby ukázali svoj talent celému svetu a povedali mu príbeh prostredníctvom jedinečného programu Avon Voices,” povedala Andrea Jung, generálna riaditeľka a predsedníčka predstavenstva spoločosti AVON Cosmetics. „AVON týmto oslávi nielen svoju minulosť a budúcnosť, oslávi aj ženskú krásu, inšpiráciu a fenomén zvaný hudba.”

V decembri bola spustená oficiálna internetová stránka www.avonvoices.com, ktorá už v tejto chvíli umožňuje registrovať sa a stať sa tak súčasťou celosvetovej komunity Avon Voices. Do Avon Voices sa môžete zapojiť tromi spôsobmi:

Ikony svetového hudobného biznisu ponúknu svoje odborné znalosti ako porotcovia.

Pre myšlienku Avon Voices sa AVONu podarilo nadchnúť viacero osobností svetového hudobného priemyslu. Sú nimi Fergie, Diane Warren, Natasha Bedingfield a Valeriya. Ruku k dielu však priložia i Delta Goodrem, speváčka, ktorá sa pýši titulom „austrálska umelelkyňa desaťročia“; David Pack, spevák, hudobný skladateľ a producent, držiteľ ocenenia Grammy; Sheila E., perkusionistka, taktiež nominovaná na ocenenie Grammy; a Maia, spevácka hviezda z Kolumbie.

Som veľmi šťastná, že vďaka hudbe môžem žiť svoj sen. Poznám množstvo žien, ktoré snívajú o tom istom – že raz budú spievať pred davom ľudí. Teraz majú tú možnosť,“ uviedla Fergie. „Avon Voices je jedinečná možnosť pre ženy na celom svete ukázať čo v nich je.”

Podporte Avon Foundation for Women stiahnutím piesne

Avon Voices nie je len o objavovaní nových talentov. Počas celej doby trvania programu bude možné stiahnuť si pieseň do počítača v digitálnej forme za symbolickú sumu, z ktorej výťažok poputuje na boj proti násiliu páchaného na ženách. Doteraz AVON celosvetovo vyzbieral viac ako 30 miliónov amerických dolárov na boj proti domácemu a rodovému násiliu, na vzdelávanie a prevenciu, ako aj na programy na pomoc obetiam násilia.

V tejto súvislosti bude začiatkom roka 2011 vydaný singel s názvom Until U Love U od Diane Warren a Davida Packa, a naspieva ju speváčka Valeriya. Singel bude k dispozícii na stiahnutie na stránke www.avonvoices.com.

Diane Warren bola takisto oslovená k zloženiu slávnostnej hymny na záver programu Avon Voices, ktorú zaspieva 10 finalistiek naživo počas výročného ceremoniálu Avon Foundation for Women na jeseň 2011 v americkom New York City.

Viac informácií o Avon Voices nájdete na oficiálnej stránke: http://www.avonvoices.com/, alebo na Facebooku (http://www.facebook.com/avonvoices) a Twitter (http://www.twitter.com/avonvoices).

O AVONe

AVON je celosvetovou vedúcou spoločnosťou v oblasti priameho predaja kozmetiky. AVON predáva svoje výrobky prostredníctvom takmer 5,5 milióna AVON Ladies a AVON Gentlemen vo viac ako 100 krajinách sveta. Produktové portfólio AVONu zahŕňa značky ako je Anew, Avon Color, Solutions, Planet Spa, Advance Techniques, Naturals a v spolupráci so svetovými módnymi domami a parfumérmi ponúka širokú škálu dámskych a pánskych vôní. Viac o AVONe nájdete na www.avon.sk.

O Avon Foundation for Women

Avon Foundation for Women (AVON Nadácia pre ženy) je najväčšou firemnou filantropickou organizáciou zameranou na ženy na svete. Od jej vzniku v roku 1955 si plní záväzok zlepšovať životy žien a ich rodín. Za polstoročie svojho pôsobenia sa sústredila najmä na boj proti rakovine prsníka a boj proti domácemu násiliu. V roku 2010 poločnosť AVON venovala viac ako 800 miliónov amerických dolárov vo viac ako 50 krajinách sveta na pomoc ženám.