hgh usage

Nový rúž a lesk na pery v 1 od AVONu v sebe skrýva až tri možnosti – žiarivý lesk, krémový rúž alebo oboje!

AVON predstavuje revolučnú novinku – nový rúž a lesk na pery v 1. S touto prevratnou novinkou sa budete môcť rozhodnúť, či máte chuť vyzerať romanticky, elegantne alebo žiarivo – 3 efekty s použitím 1 výrobku! Celosvetovou tvárou tejto jedinečnej novinky na trhu je hollywoodska herečka Reese Witherspoon.

Kampaň 15/2010 (predajné obdobie október/november 2010)

Rúž a lesk na pery v 1

Objem: rúž 2,3g a lesk 6ml

Cena: 8,20 €

Nový rúž a lesk na pery v 1 vyrieši večnú ženskú dilemu a ušetrí miesto v každej dámskej kozmetickej taštičke. Rúž a lesk na pery v 1 sa dá použiť hneď na tri spôsoby – v jeho vnútri sa nachádza lesklé jadro, ktoré pery zahaľuje krásnym leskom a dodáva im romantický vzhľad. V prípade, ak túžite vyzerať elegantne a tajomne, poslúži vám na tento účel vonkajšia farba rúžu, ktorá pery vytvaruje, dodá im krémovú farbu a nadčasovú eleganciu. Ak sa neviete rozhodnúť medzi leskom a rúžom, alebo chcete oboje – je tu aj taká možnosť. Rúž spolu s leskom znásobuje pútavý vzhľad pier, vďaka čomu sa stanú pôsobivé a žiarivé.

Rúž a lesk na pery v 1 bol navrhnutý pre prirodzenú krásu žien a na trh prichádza v 8 trendových odtieňoch. Docieliť s týmto výrobkom želaný vzhľad je veľmi jednoduché – po stlačení dolnej časti rúžu sa objaví  lesk, ktorý z vás vyčarí romantickú ženu. Otočením rúžu dosiahnete, že sa na jeho povrchu objaví krémová farba, ktorá podčiarkne vašu eleganciu.  Potom už len stačí rozhodnúť sa, na aký vzhľad máte v danú chvíľu chuť.

Celosvetovou tvárou tejto jedinečnej novinky na trhu je hollywoodska herečka Reese Witherspoon, ktorá je skutočným stelesnením modernej ženskej krásy. Reese  zastáva  úlohu globálnej veľvyslankyne spoločnosti AVON.

Diváci mali možnosť vidieť túto výnimočne talentovanú herečku vo viacerých známych filmoch – hlavné roly stvárnila napríklad vo filmoch Pravá blondínka, Nebezpečné známosti, Walk the line, Americké psycho a iných. Okrem svojej úspešnej hereckej kariéry sa Reese venuje výchove svojich dvoch detí a viacerým charitatívnym projektom.