hgh usage

Povedz to po svojom! Outspoken by Fergie, prvá vôňa od Fergie exkluzívne od AVONu

Spoločnosť AVON Cosmetics uvádza na slovenský trh Toaletný parfum Outspoken by Fergie – vôňu, ktorá je výsledkom exkluzívnej spolupráce svetoznámej americkej speváčky Fergie a  spoločnosti AVON. Vôňa, ktorá je nespútaná, príjemná a kvetinová.

(článok obsahuje video)

Kampaň 15/2010 (predajné obdobie október – november 2010)

Toaletný parfum Outspoken by Fergie

Objem: 50 ml

Bežná cena: 29,00 €

Výraznosť a magnetická príťažlivosť Fergie sa pretavili do novej provokatívnej vône Outspoken. „Povedz to po svojom“ – presne toto nový parfum vyjadruje. Exkluzívna, nespútaná vôňa je určená ženám, ktoré netreba predstavovať. Parfum je ďalším spôsobom, ako podčiarknuť svoje ženské  sebavedomie, silu a nezávislosť.

Outspoken je parfum z kategórie kvetinovo-ovocných, pričom jeho najvýraznejšími akcentmi sú lesné plody, tuberóza a koža. Vôňa čarovným spôsobom spája neskrotnú divokosť s jemnou ženskosťou. Zanecháva neuveriteľný dojem chladivej arómy lesných plodov v kontraste so žensky jemnou tuberózou a vôňou hebkej kože.

V základe vône cítiť zemitú čiernu kožu, surové ebenové drevo a dymový vetiver. Srdce je tvorené tuberózou, jazmínom a mučenkou. Vrchné tóny vône tvorí ovocie karambola, chladivé lesné plody a divoký šafran.

Parfum je uložený v pôvabnom priehľadnom čiernom flakóne, ktorého uzáver je inšpirovaný luxusnou výzdobou Ferginej svadobnej oslavy. Exkluzívny dizajn flakónu dotvára motív kvetu spletitého viniča v striebornej farbe, ktorý na tmavom pozadí vytvára krásny kontrast.

Spolu s Toaletným parfumom Outspoken AVON uvádza aj Telové mlieko Outspoken by Fergie (objem: 150 ml, cena: 9,90 €) a Telový sprej Outspoken by Fergie (objem: 75 ml, cena: 9,90 €).

„Som nadšená zo spolupráce so spoločnosťou AVON! Stále hľadám nové spôsoby ako vyjadriť svoju osobnosť a vôňa je skvelá príležitosť predstaviť svoju originalitu a dôveru mojim fanúšikom a zákazníkom AVONu,“ vyznala sa speváčka.

„Počnúc mojou hudbou až po to, ako sa obliekam, tým všetkým vyjadrujem svoj názor a postoj,” vysvetľuje Fergie. „Práve preto z môjho prvého parfumu srší nezávislosť – Outspoken ľudí definitívne prinúti otočiť sa za vami, ale tiež nechá vyniknúť vaše skutočné ja.”

Kto je Fergie

Fergie je všestranne nadaná umelkyňa – pôsobí ako speváčka, skladateľka aj módna  návrhárka. Ku svetoznámej skupine Black Eyed Peas, v ktorej funguje ako jej hlavná predstaviteľka, sa pripojila v roku 2002. Skupina Black Eyed Peas do hudby priniesla také úspešné skladby ako ,,Let´s Get It Started“, „Don´t  Phunk With My Heart“ alebo „Boom Boom Pow“. Nemenej úspešná je aj ako sólo speváčka. Jej tvorba je typická prelínaním štýlov a určovaním nových hudobných trendov, ktoré obletia svet. V roku 2006 Fergie vydala svoj debutový sólový album The Dutchess, ktorého sa predalo viac ako 6 miliónov kópií po celom svete. V roku 2009 Fergie získala jednu z hlavných úloh v celovečernom filme ,,Nine”, ktorý bol nominovaný na 4 Oscary.

TV Spot