hgh usage

AVON predstavil exkluzívny Toaletný parfum Outspoken by Fergie

Včera krátko pred ôsmou hodinou večer spoločnosť AVON Cosmetics predstavila  v priestoroch známeho bratislavského hotela  nový Toaletný parfum Outspoken, ktorého tvárou je svetoznáma speváčka Fergie. Táto vôňa je výsledkom exkulzívnej spolupráce Fergie a spoločnosti AVON. Na Slovensku bude parfum v predaji od októbra 2010.

(článok obsahuje fotogalériu)

Uvedenie Toaletného parfumu Outspoken by Fergie

Parfum bol uvedený netradičným spôsobom. Vrcholom programu, ktorý tvorili predovšetkým tanečné vystúpenia a prierez Ferginej tvorby, bolo vystúpenie krásnej akvabely, z ktorého sa tajil dych. Akvabela pozornosť prítomných upriamila na vodnú polguľu, z ktorej sa po strhujúcom vystúpení vynorila s parfumom v ruke. Programom sprevádzal Tony Mojsés, ktorý všetkých dokázal naladiť na tú správnu klubovú R&B náladu, ktorá sa niesla celým zvyškom večera.

Uvedenie parfumu od Fergie si nenechalo ujsť množstvo známych osobností. Akcie sa zúčastnili moderátori viacerých televízií, známi herci, tanečníci a tváre projektu AVON proti rakovine prsníka. Skvelá uvoľnená nálada, ktorá bola prítomná hneď od začiatku, sa udržala celý večer a poslední hostia tak odchádzali až po polnoci.

Toaletný parfum Outspoken

Vôňa Outspoken, ktorý je uložený v pôvabnom priehľadnom čiernom flakóne, je presným odrazom magnetickej príťažlivosti Fergie. Je určený sebavedomým, odvážnym a nezávislým ženám, ktoré táto všestranná umelkyňa reprezentuje.

Toaletný parfum v sebe spája neskrotnú divokosť s jemnou ženskosťou. Je z kategórie kvetinovo-ovocných vôní, pričom jeho najvýraznejšími akcentmi sú lesné plody, tuberóza a čierna koža. „Povedz to po svojom“ – presne toto nový parfum vyjadruje. Exkluzívna, nespútaná vôňa je určená ženám, ktoré netreba predstavovať.