hgh usage

AVON predstavuje ďalšie symboly boja proti rakovine – hrnček a kľúčenku

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavila ďalšie zo symbolov projektu AVON proti rakovine prsníka. Novými symbolmi, predajom ktorých podporí boj proti tejto zákernej civilizačnej chorobe, sú Hrnček a Kľúčenka „Nádej“.

Kampaň 12 a 13/2010 (predajné obdobie august – september 2010)

Už je to 12 rokov, ako spoločnosť AVON založila projekt AVON proti rakovine prsníka. Odvtedy spoločnosť prostredníctvom tohto projektu vyzbieral viac ako 1 milión €, ktoré sa použili na projekty zamerané na boj proti rakovine prsníka.

Podporiť boj proti rakovine prsníka môže každý, kto si zakúpi niektorý zo symbolov projektu. Najnovšími symbolmi, ktoré rozšili ponuku produktov, ktoré pomáhajú, sú Hrnček a Kľúčenka „Nádej“.

Hrnček „Nádej“

Rozmery: výška 13 cm, priemer vrchnej časti hrnčeka 8,5 cm, priemer spodnej časti hrnčeka 6,7 cm, dĺžka uška 11 cm

Cena: 5,20 €

Ružovo-biely hrnček s potlačou stužky  - symbolu boja proti rakovine prsníka, je pravým receptom na to, ako si vychutnať dúšok obľúbeného nápoja s dobrým pocitom. Hrnček je ideálny na pitie horúcich nápojov – obľúbeného čaju, kávy či kakaa. Okrem dobrej chuti vás môže hriať aj pocit, že ste kúpou hrnčeka podporili projekt boja proti rakovine prsníka a pomohli tak ženám, ktoré s chorobou rakoviny prsníka bojujú.

Kľúčenka „Nádej“

Celková dĺžka: 8,5 cm

Cena: 4,00 €

Elegantná kľúčenka v ružovo-striebornom prevedení ozdobí každý zväzok kľúčov. Kľúčenka má dva prívesky – jeden je v tvare kvetinky s ružovou obrubou, druhý je kruhový so symbolom projektu Avon proti rakovine prsníka. Oba prívesky sú k obrúčke pripevnené krátkou retiazkou.

Hrnček a kľúčenka dopĺňajú súčasné symboly projektu Avon proti rakovine prsníka, ktoré pomáhajú v boji proti tejto chorobe. Hrnček a Kľúčenku „Nádej“, ako aj ďalšie symboly  si môžete objednať prostredníctvom svojej AVON Lady alebo AVON Gentlemana (od augusta 2010), alebo si ich môžete zakúpiť prostredníctvom e-shopu na webovej stránke www.zdraveprsia.sk.