5kits

Rozžiarená pleť? Mladšia pleť? Chcem obe!

Rozžiarte svoju pleť s ANEW Clinical LUMINOSITY od AVONU

Je vašim prianím rozžiarená pleť? Alebo túžite po mladšie vyzerajúcej pleti? S novým rozžiarujúcim pleťovým sérom a krémom budete mať oboje! AVON predstavuje dve unikátne novinky z línie ANEW, ktoré sú zamerané na uspokojenie špecifických potrieb pleti. Anew Clinical LUMINOSITY nádherne rozžiaruje pleť a zjednocuje jej farebný tón, čím zabezpečuje jej mladistvejší vzhľad.

Kampaň 8/2010 (predajné obdobie máj – jún 2010)

Viete o tom, že starší vzhľad pokožky nespôsobujú len vrásky? Aj farebne nejednotná pleť pôsobí staršie. Potvrdzuje to aj dermatologička Dr. Ceryl Karcher: „Väčšina ľudí sa mýli a myslí si, že starnutie pleti sprevádza len vznik vrások. S pribúdajúcim vekom sa však na pleti objavujú farebné nerovnosti a starecké škvrny, pleť pôsobí nejednotne a bez života.“ S AVONom teraz môžete svojej pleti dopriať výrazne mladistvejší vzhľad, o ktorý sa postará rozžiarujúce pleťové sérum a rozžiarujúci pleťový krém Clinical. Ich účinok spočíva v redukcii farebných nedokonalostí pleti, ktorú prirodzene rozžiaria a navyše vyhladia vrásky. „Zákazníčky ku mne stále chodia na drahé kúry a procedúra, aby sa príznakov starnutia zbavili. AVON práve teraz prináša domácu alternatívu týchto profesionálnych zákrokov,“ potvrdzuje doktorka Karcher.

Rozžiarujúce pleťové sérum Clinical
Objem: 30 ml
Bežná cena: 26,90 €

Tajomstvom séra je unikátne zloženie s obsahom kyseliny asparágovej v takej koncentrácii, akú používajú dermatológovia na injekčné rozjasnenie pleti. Dvojité zloženie je navrhnuté tak, že viditeľne redukuje výskyt vrások, zároveň pleť rozjasňuje a eliminuje viditeľnosť tmavých škvŕn.

Sérum na redukciu farebných nerovností obsahuje kyselinu asparágovú, ktorá spomaľuje produkciu tmavého pigmentu a zosvetľuje tmavé škvrny. Vyhladzujúci a rozžiarujúci gél vďaka obsahu množstva účinných zložiek odstraňuje príznaky unavenej pleti. Komplex proti vráskam obsahujúci kombináciu špeciálne vyberaných zložiek stimuluje tvorbu kolagénu a účinne vyhladzuje vrásky.

V porovnaní s rozžiarujúcim pleťovým krémom má o 50% viac koncentrované zloženie, preto viditeľný výsledok dosiahnete výrazne rýchlejšie*. V priebehu 2 týždňov až 56% žien zaznamenalo rozžiarenie pleti a výrazné zosvetlenie tmavých škvŕn**. Jeho pravidelným používaním až 100% žien zaznamenalo rozžiarenie pleti a viditeľné vyhladenie jemných vrások*.

Pre dosiahnutie želaného efektu sérum starostlivo nanášajte na pleť jemnými krúživými pohybmi každý večer.

Rozžiarujúci pleťový krém Clinical
Objem: 30 ml
Bežná cena: 23,90 €

Uprednostňujete skôr krémovú konzistenciu prípravkov na pleť? Môžete sa spoľahnúť na efekt Rozžiarujúceho pleťového krému Clinical, ktorý podobne ako sérum, obsahuje starostlivo a profesionálne vyberané zložky.

Kyselina asparágová*** spomaľuje produkciu tmavého pigmentu a zosvetľuje tmavé starecké škvrny. Je to prírodná zložka prirodzene prítomná v ľudskom tele, ktorá v kozmetických výrobkoch pomáha vyrovnávať farebné nerovnosti pleti a zosvetľuje nepríjemné starecké škvrny. Účinné zložky obsiahnuté v rozžiarujúcom kréme pleť obnovujú a stimulujú tvorbu kolagénu, vďaka čomu dochádza k redukcii vrások.

Krém alebo sérum naneste večer na očistenú a dôkladne osušenú pleť. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte tieto výrobky každý večer. Ak si prajete okamžitý efekt, využite rýchly účinok vysoko-koncentrovaného séra.

* založené na výsledkoch 8-týždňovej klinickej štúdie KGL6685, ktorej sa zúčastnilo 32 žien.
** založené na výsledkoch 4-týždňovej spotrebiteľskej štúdie č. 08-266, ktorej sa zúčastnilo 152 žien.
*** Kozmetický výrobok je určený len na vonkajšie použitie. Vykazuje výsledky porovnateľné s profesionálnymi výrobkami.