5kits

Prvý výrobok od AVONu s dvojitým zložením, ktorý výrazne redukuje prejavy celulitídy

Spoločnosť AVON Cosmetics prichádza na trh s novou Anticelulitídnou vyhladzujúcou emulziu na telo značky ANEW CLINICAL. Jej jedinečný efekt spočíva v mimoriadnom zložení a výnimočnom účinku inšpirovanom laserovou technológiou.

Kampaň 4/2010 (predajné obdobie marec – apríl)

Anticelulitídna vyhladzujúca emulzia na telo Clinical

Objem: 150 ml
Bežná cena: 20,90 €

Anticelulitídna emulzia Clinical je prvým výrobkom s dvojitým zložením, ktorý výrazne redukuje prejavy celulitídy*. Tento produkt zabezpečuje redukciu pomarančovej kože a dokonalý výsledok dvoma spôsobmi:
• Pomáha rozpúšťať tukové vankúšiky na problémových partiách u vekom oslabenej pokožky a bojuje proti ich hromadeniu.
• Zároveň posilňuje štruktúru pokožky, vďaka čomu výrazne vyhladzuje vonkajšie prejavy celulitídy.

Vývoj emulzie bol inšpirovaný liposukciou na základe laserovej technológie. To zaručuje jeho viditeľný a dlhodobejší účinok na rozdiel od ostatných výrobkov podobného charakteru.

Špeciálne dvojité balenie obsahuje spevňujúci gél s chladivým účinkom a účinný krém na redukciu nedokonalostí pokožky. Chladivý gél obsahujúci spevňujúce polyméry je vyvinutý na spevnenie pokožky a zvýšenie účinkov krému. Krém napomáha rozpúšťaniu tukových vankúšikov uložených v oblastiach problémových partií, ktoré sú následkom oslabenej pokožky.

Pre dosiahnutie požadovaných výsledkov treba každé ráno a večer rovnomerne naniesť obe zložky na pokožku v oblasti bruška, stehien, zadočka a bokov a dôkladne emulziu vmasírovať.
Jeho pravidelné používanie je zárukou výrazného zlepšenia stavu pokožky. Už po prvom použití vyhladzuje prejavy celulitídy a spevňuje pokožku*. Po dvoch týždňoch pravidelného používania 85% žien zaznamenalo výrazné zlepšenie štruktúry pokožky a redukciu prejavov celulitídy*. Za štyri týždne používania väčšina žien potvrdila, že prejavy celulitídy sú menej viditeľné, dokonca aj keď pokožku nôh stlačíte.

*založené na výsledkoch 4-týždňovej spotrebiteľskej štúdie č. 09-006, ktorej sa zúčastnilo 145 žien.