5kits zhao

Zanechajte neskutočný dojem!

Mega intenzívne farby – nový Intenzívny rúž Mega Impact

Intenzívny rúž Mega Impact je revolučnou novinkou, ktorú na slovenský trh prináša spoločnosti AVON. Jeho účinok je neprehliadnuteľný, pery zvýrazní nádhernými a modernými farbami. Rúž Mega Impact perfektne doladí make-up a podčiarkne osobnosť jeho nositeľky. Je výnimočný nielen svojim tvarom, ale aj dokonalo efektnými farebnými pigmentmi s neobyčajnou intenzitou farby. Tvárou Intenzívneho rúžu Mega Impact sa stala svetoznáma filmová hviezda Reese Witherspoon.

Kampaň 3/2010 (predajné obdobie február – marec)

Intenzívny rúž Mega Impact
Hmotnosť: 3,6 g
Bežná cena: 6,40 €

Intenzívny rúž Mega Impact od AVONu zaručí úžasný pôsobivý vzhľad vďaka intenzívnym pigmentom obsiahnutým v jeho zložení. Práve technológia CHROMAPIXEL zintenzívňuje každý odtieň rúžu zosilňujúcimi farebnými pigmentmi. Farebné pigmenty pier prelínajúce sa s ladiacimi odtieňmi rúžov zvýrazňujú skutočnú intenzívnu farbu. Sýte, intenzívne a dramatické farby.

Výnimočný tvar rúžu je inšpirovaný pravými diamantmi, preto je jeho nanášanie veľmi jednoduché. K dispozícii je celá paleta farebných odtieňov, vďaka čomu môžete svoj výber prispôsobiť farebnému odtieňu vašej pokožky a vždy si môžete vybrať ten správny pre každú príležitosť. Len s Intenzívnym rúžom Mega Impact dosiahnete dramatický vzhľad a dokonalú farbu pier. Intenzívny rúž Mega Impact je dostupný v ôsmich farebných odtieňoch.

Intenzívny rúž Mega Impact reprezentuje populárna americká herečka Reese Witherspoon, ktorá je stelesnením modernej ženskej krásy. Svetoznáma oskarová herečka Reese Witherspoon sa stala vôbec prvou globálnou veľvyslankyňou spoločnosti AVON v roku 2007. V rámci tejto svojej úlohy Reese Witherspoon vykonáva funkciu čestnej predsedníčky charitatívnej nadácie Avon Foundation, ktorá sa zameriava na boj proti rakovine prsníka, problematike domáceho násilia a poskytovaniu krízovej pomoci. Reese Witherspoon je zároveň hovorkyňou Avon Ladies/Avon Gentlemen a tvárou mnohých kozmetických výrobkov od AVONu. Popri svojej úspešnej hereckej kariére vychováva svoje dve deti a venuje sa charitatívnym projektom.