5kits zhao

Skutočná dokonalosť konečne prichádza!

SSCNA_011_GS_03186550Nová línia Clearskin Professional od AVONu

Nedokonalosti pleti v dospelom veku nie sú žiadnou výnimkou. AVON ponúka cestu k dokonalej pleti v podobe novej línie Clearskin Professional, ktorá je špeciálne určená na starostlivosť o dospelú problematickú pleť. Nová línia predstavuje komplexnú starostlivosť o pleť pre perfektné očistenie pleti a jej regeneráciu.

Kampaň 2/2010 (predajné obdobie január – február)

Clearskin Professional obsahuje špeciálny komplex ZINC-PEPTID, ktorý odstraňuje nedokonalosti pleti a pri pravidelnom používaní napomáha predchádzať ich vzniku. Vaša pleť bude krásna už v priebehu troch dní. Na kvalitu produktov poukazuje aj fakt, že línia Clearskin Professional získala ocenenie v súťaži ,,Beauty Awards“, ktorú vyhlasuje americký magazín Prevention. Líniu tvoria tri vzájomne sa dopĺňajúce produkty.

SSCNA_007_SP_03186550Pleťový peeling s hĺbkovým účinkom Professional

Objem: 125 ml

Bežná cena: 7,00 €

Pleťový peeling je prvým krokom k bezchybnej pleti. Pokožku vyčistí dokonale a do hĺbky. Jeho chladivý efekt pôsobí na pleť mimoriadne osviežujúco. Zanecháva pleť čistú, zdravo vyzerajúcu a zbaví ju nečistôt aj hlboko pod povrchom.

.

SSCNA_009_SP_03187280Čistiace a tonizujúce pleťové tampóny Professional

Počet: 45 kusov

Bežná cena: 7,00 €

Čistiace tampóny patria k dôkladnej starostlivosti o pleť. Čistiace a tonizujúce pleťové tampóny Clearskin Professional sú výnimočné príjemným a nedráždivým povrchom. Používajte ich na očistenie pleti každý večer a vaša pleť bude na pohľad aj na dotyk hladšia, upokojená a zvláčnená.

.

SSCNA_008_SP_03186470Korekčné pleťové mlieko na nečistoty Professional

Objem: 50 ml

Bežná cena: 8,00 €

Problematická pokožka si vyžaduje jemnú, ale účinnú starostlivosť, ktorú vám zabezpečí korekčné pleťové mlieko na nečistoty Clearskin Professional. Viditeľne zužuje rozšírené póry a redukuje tvorbu kožného mazu. Vďaka špeciálnemu zloženiu nedráždi pokožku, dokonale ju vyčistí a zanechá sviežu a zdravú.