hgh usage

Fergie podpísala exkluzívnu zmluvu s AVONom

fergie_glamour_02aSpoločnosť AVON Cosmetics  16. októbra oznámila začiatok spolupráce so svetoznámou americkou speváčkou Fergie, ktorá predstavuje rovnakú nezávislosť, sebadôveru a ženskosť, ktorú AVON u žien podporuje. AVON tak vsadil na spoluprácu so všestranne talentovanou speváčkou, skladateľkou, módnou návrhárkou, ktorá bude tvárou novej vône od AVONu stelesňujúcej jej jedinečný charakter a odhodlanie.

„Som nadšená zo spolupráce so spoločnosťou AVON, s ktorou vytvorím svoju prvú vôňu. Stále hľadám nové spôsoby ako vyjadriť samu seba a vôňa je ideálna príležitosť predstaviť svoju originalitu a dôveru mojím fanúšikom rovnako ako zákazníkom AVONu. Som veľmi šťastná, že mám príležitosť spolupracovať so značkou, ktorá tak výrazne podporuje ženy“, povedala Fergie. Fergie bude úzko spolupracovať  na vývoji novej vône, jej obale a samotného názvu. Vôňa sa objaví na slovenskom trhu v roku 2010.

Jeri Finard, Senior Vice President a prezident Global Brandu AVON Products  sa vyjadril: „Sme veľmi radi, že je našim partnerom Fergie, ktorá je obľúbená medzi našimi AVON Ladies a zákazníkmi ako módna ikona a odvážna všestranne talentovaná žena. Fergie je predstaviteľkou silnej, sebavedomej a jedinečnej ženy, ktorá zostáva verná sama sebe a svojim názorom. Inšpiruje ostatných svojim mottom, že každý si môže splniť svoj sen, čo je podstatou  vízie značky AVON“.

Prvé oficiálne vystúpenie Fergie pre AVON sa uskutoční 27. októbra 2009 na výročnej gala večeri AVON Foundation for women (nadácie pre ženy) v New Yorku, kde podporí charitatívne aktivity spoločnosti AVON. Toto podujatie sa pravidelne každý rok usporadúva na počesť osobností, ktoré menia životy žien.

Fergie sa pripojila k ďalším svetoznámym osobnostiam, ktoré  s AVONom spolupracujú: Reese Witherspoon, Patrick Dempsey, Courteney Cox, U by Ungaro, Eon Production for Bond Girl 007, Derek Jeter a Christian Lacroix.

O Fergie

Všestranne talentovaná  umelkyňa Fergie začala svoju kariéru veľmi skoro, najprv ako hlas kresleného seriálu Charlie Brown, neskôr ako členka skupiny Kids. Nasledovalo účinkovanie v ženskom popovom triu Wild Orchidea. V roku 2002 sa pripojila k svetoznámej skupine Black Eyed Peas. Za prvý album Elephunk získali trikrát za sebou platinovú platňu. Mega-single ,,Let´s Get It Started” priniesol skupine prvú cenu Grammy za Najlepší rapový výkon. O dva roky neskôr hit ,,Don´t  Phunk With My Heart” a ,,My Humps” priniesol ďalší obrovský úspech a predalo sa z neho viac ako deväť miliónov kópií po celom svete. Black Eyed Peas opäť vyhrali cenu Grammy za Best Rap Performance pre ,,Don´t Phunk My Heart”. V roku 2006, Fergie vydala svoj debutový sólový album The Dutchess, ktorého sa predalo viac ako 6 miliónov kópií po celom svete. Fergie získala hlavnú úlohu v netrpezlivo očakávanom celovečernom filme ,,Nine”.