hypertropin

Farby inšpirované najnovšími trendami jesene v limitovanej edícii dekoratívnej kozmetiky U by Ungaro exkluzívne pre AVON

P0925_639US_GS_03366610Prestížny módny dom Emanuel Ungaro prináša exkluzívne pre AVON jedinečnú kolekciu dekoratívnej kozmetiky. Najnovšie trendy líčenia prichádzajú priamo z Francúzska v podobe rafinovaných produktov v jedinečných odtieňoch zachytávajúcich ducha parížskej módy.

Kampaň 14/2009 (predajné obdobie október 2009)

Výsledkom výnimočnej spolupráce spoločnosti AVON a módneho domu Emanuel Ungaro je limitovaná edícia dekoratívnej kozmetiky U by Ungaro. Produkty vychádzajú z módnych trendov jesene a zachytávajú spontánnosť a zmyselnosť parížskej módy.

Súčasná, odvážna, ženská a svieža. Taká je kolekcia dekoratívnej kozmetiky U by Ungaro. Stelesňuje éterickú ľahkosť a zmyselnosť, ktorou je módny dom Ungaro preslávený. Žiarivá pleť, zvodný pohľad a plné pery podčiarknu Váš dokonalý zovňajšok. Luxusné a kvalitné zloženie produktov U by Ungaro zabezpečuje ich trvácnosť a dokonalý efekt.
Kolekcia je dostupná v teplých aj studených farbách, aby ste si mohli vybrať práve tú, ktorá je najvhodnejšia. Odtiene sa vzájomne vynikajúco dopĺňajú a dotvárajú očarujúci efekt.

.

PCCGD_006_SP_1067614Očná linka U by Ungaro
Objem: 2 ml
Bežná cena: 10,90 €
Tekutá čierna linka vynikajúco podčiarkne dokonalý make-up. Jej špeciálne zloženie a tekutá konzistencia zabezpečujú trvácnosť a výrazný efekt. Vďaka špeciálne navrhnutému aplikátoru sa veľmi dobre nanáša a vykúzli vám nezabudnuteľný pohľad. Dostupná je v odtieni Black Amethyst.

.

PCCGD_017_SP_1067612Rúž U by Ungaro
Hmotnosť: 3,5 g
Bežná cena: 10,90 €
Rúž v mimoriadne originálnom balení skrášli vaše pery nádhernými intenzívnymi odtieňmi. Pokožku pier zjemní a dodá jej hodvábnu hebkosť. S odtieňom Runway Pink sa budete cítiť ako modelka na parížskom móle a s odtieňom Glam sa ocitnete na luxusnom večierku, kde zažiarite ako dokonalá femme fatale.

.

PCCGD_001_SP_1074743Očný tieň U by Ungaro
Hmotnosť: 4 g
Bežná cena: 10,90 €
Okúzľujúci pohľad získate s nádhernými očnými tieňmi, ktoré sú inšpirované farbami jesene. Očiam dodávajú pôsobivý výraz a nádherne dopĺňajú farebné odtiene rúžu. Dostupné sú v dvoch pôsobivých farbách: podmanivého šampanského a tajomnej khaki.