hgh usage

AVON predstavuje svieže novinky pre toto leto

WN31010BSpoločnosť AVON predstavuje letné novinky pre túto sezónu, ktoré spríjemnia horúce letné dni. Ráno vyčarujú svieži deň, Vašu krásu zvýraznia i počas horúcich popoludní na pláži a večer Vás premenia na kráľovnú večierkov. AVON sa o Vašu krásu a príjemný pocit dokonale postará aj toto leto, či už ide o nové očarujúce vône alebo trendovú dekoratívnu kozmetiku.

Výnimočné ľahké letné vône z kolekcie Simple Elements sú stelesnením sviežeho letného rána. Váš deň rozžiaria a počas celého dňa Vám dávajú pocit sviežosti. Práve pre ich ľahkosť a jemnosť sú tou najlepšou voľbou počas horúcich dní.

Toaletná voda Warm Sunshine

EDT_Warm Sunshine

Bežná cena: 13,24€
Objem: 30 ml

Toaletná voda Warm Sunshine, ktorá v sebe spája esencie talianskeho bergamotu, jazmínu a pižma rozjasní letné ráno a príjemný pocit zaistí po celý deň. S ním bude na Vašej tvári žiariť úsmev aj počas upršaného letného popoludnia.

.

Toaletná voda Meadow Dew

EDT_Maedow Dew

Bežná cena: 13,24€
Objem: 30 ml

Táto jedinečne osviežujúca zmes esencií z brečtanu, vodného hyacintu a tíkového dreva je inšpirovaná vôňou čerstvo rozkvitnutej lúky, pokropenej kvapkami rannej rosy. Prekvapí sviežosťou, ktorá obklopí celú vašu osobnosť.

.

Toaletná voda Perfect Cotton

EDT_Perfect Cotton

Bežná cena: 13,24€
Objem: 30 ml

Perfect Cotton pôsobí mimoriadne príjemne a upokojujúco. Jej vôňa pôsobí ako ľahký a hebký dotyk bavlny. Kultivovaný mix frézie, mandarínky a lekna pohladí na tele aj na duši.

.

Penový make-up v tyčinke

Penovy-make-up-v-tycinke

Bežná cena: 14,90€
Hmotnosť: 9 g

Manipuluje sa s ním veľmi jednoducho a je nenahraditeľný v každej dámskej kabelke. Počas horúcich letných dní oceníte jeho unikátne vlastnosti: ľahkú penovú konzistenciu so zmatňujúcim efektom a zároveň vynikajúcu kryciu schopnosť. Je dostupný v piatich prirodzených odtieňoch.

.

Laky na nechty Nail Pro

Lak-na-nechty-Nailwear-Pro_Classic-Fit

Bežná cena: 6,20€
Objem: 12 ml

Nechajte počas leta zažiariť aj Vaše ruky. AVON ponúka nové odtiene mimoriadne odolných a dlhotrvácnych lakov na nechty Nailwear Pro. Odtiene Coral Bikini, Tropical Punch a Sunshine sú farebným hitom sezóny. S nimi sa stanú Vaše ruky neprehliadnuteľné a neodolateľné.

.

Očné tiene True Color

P0912_414US_SP_03281360

Bežná cena bude 8,27€
Hmotnosť: 3,5 g

Horúci letný MIX z dielne AVONu dopĺňajú nádherné očné tiene True Color. Ich výnimočnosť spočíva v hodvábnom hladkom zložení a príťažlivých farbách, ktoré mimoriadne zvýraznia pohľad. Vďaka špeciálnej technológii výroby vyzerajú sviežo počas celého dňa. Vybrať si môžete až zo šiestich atraktívnych odtieňov.