5kits zhao

AVON predstavuje tajomstvo krásy z Afriky

PPCGD_134_GS_00397660AVON rozširuje svoju ponuku z radu wellness kozmetiky Planet Spa o hydratačné výrobky s bambuckým maslom. Všetky prípravky z radu Planet Spa pôsobia blahodárne na všetky zmysly a vyvolávajú pocit perfektnej harmónie s prírodou. Tento zázrak z afrického kontinentu vďaka vysokému obsahu vitamínov intenzívne hydratuje, vyživuje a regeneruje pokožku a pomáha chrániť ju pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia.

Bambucké maslo sa získava z plodov maslovníka afrického a jeho hydratačné a vyživujúce schopnosti oceníte obzvlášť počas leta, kedy je pokožka vystavená intenzívnemu slnečnému žiareniu, morskej aj chlórovanej vode a suchému vzduchu v klimatizovaných priestoroch.

Krém na chodidlá a lakte s AHA kyselinou a s bambuckým maslom

S0813_294US_SP_00396720Bežná cena: 6,61€
Objem: 75 ml

Špeciálny krém s AHA kyselinou a bambuckým maslom zjemní a viditeľne regeneruje suchú a drsnú pokožku na lakťoch a chodidlách, ktorá je extrémne namáhaná. Už po prvom použití je badateľná výrazná zmena a jeho dlhodobé používanie prispieva k dokonale krásnemu zovňajšku.

.

Telový peeling s hnedým cukrom a s bambuckým maslom

S0822_282US_SP_03189530Bežná cena: 8,27€
Objem: 150 ml

Prvým krokom k dlhotrvajúcemu nádhernému bronzovému opáleniu je precízny peeling celej pokožky. AVON ponúka riešenie v podobe telového peelingu s bambuckým maslom, ktorý je navyše obohatený o čiastočky hnedého cukru. Vďaka jedinečnému zloženiu vynikajúco odstraňuje odumreté pleťové bunky a tak zanecháva pokožku nádherne sviežu a príjemnú na pohladenie. Po jeho použití je pokožka hladká, dôkladne hydratovaná a pripravená na dotyk slnečných lúčov

.

Krém na ruky a nechtovú kožtičku s bambuckým maslom

SPCGD_019_SP_1040345Bežná cena: 6,61€
Objem: 75 ml

Krém na ruky a nechtovú kožtičku dá vyniknúť Vašim rukám a je neodmysliteľným základom dokonalej a príťažlivej manikúry. Tento Africký poklad intenzívne hydratuje a vyhladzuje suchú pokožku rúk. Popritom zjemňuje nechtovú kožtičku a zároveň posilňuje nechty. Počas horúcich letných dní je výhodou, že napriek svojmu bohatému a výživnému zloženiu nezanecháva na pokožke mastný film a vynikajúco sa vstrebáva.