hgh usage

Patrick Dempsey je novou tvárou AVONu

Patrick DempseySpoločnosť AVON Cosmetics sa spojila s populárnym americkým hercom Patrickom Dempsey, ktorý sa stal tvárou nového pánskeho parfumu UNSCRIPTED, ktorý bude uvedený na slovenský trh na jeseň 2009. Vôňa nesie podtitul „Nasleduj svoju túžbu“, ktorý vystihuje jeho vieru, že každý je zodpovedný za svoj život a je strojcom svojho šťastia. Patrick sa podieľal na vzniku samotnej vône, jeho flakónu a názvu parfumu. Výsledkom je obraz muža, ktorý stojí za vznikom tejto vône.

„Patrick je uznávaný, talentovaný herec súčasnej generácie a sme nesmierne radi, že môžeme naším zákazníkom na celom svete ponúknuť produkt, pod ktorý sa tento úspešný herec podpísal“, povedal Michal Borec, riaditeľ pre PR a reklamu ČR a SR. „Nová vôňa UNSCRIPTED je Patrikova premiéra v kozmetickom biznise v segmente vôní a sme veľmi spokojný s výsledkom tejto spolupráce. Spolu sme vytvorili vôňu, ktorá odráža jeho vlastnú filozofiu, nevzdať sa a nasledovať svoje túžby, a tak vytvoriť svoj vlastný životný príbeh.“

„Spolupracovať s AVONom na vytvorení tejto vône bola pre mňa vzrušujúca skúsenosť“, povedal Patrick Dempsey. „Náležite som si vychutnal príležitosť hrať odlišnú kreatívnu rolu akou bola práca na tomto parfume od začiatku až po koniec. UNSCRIPTED je o láske k tomu čo robíte a robiť to svojím vlastným charakteristickým štýlom.“

Patrick Dempsey je jedným z najvyhľadávanejších a rešpektovaných hollywoodskych hercov, ktorý bol ocenený Screen Actors Guild Award (2007) a People’s Choice Award (2007) za jeho preslávenú rolu Dr. Shepherda v seriály GREY´S ANATOMY (Klinika Grace).

Okrem televíznych seriálov je obsadzovaný aj do filmových úloh, naposledy si zahral v romantickej komédií MADE OF HONOR (Ako ukradnúť nevestu).

Patrick sa narodil a vyrastal v Lewistone v Maine a nedávno sa do rodného mesta vrátil pri príležitosti otvorenia Patrick Dempsey Center for Cancer Hope & Healing (centrum pre nádej a liečbu rakoviny), ktoré pomohol založiť.

Druhýkrát je ženatý s uznávanou vizážistkou hollywoodskych hviezd, Jillian Dempsey, ktorá spolupracuje s AVONom od roku 2006 ako kreatívna riaditeľka pre dekoratívnu kozmetiku. Majú spolu tri deti, dcéru Talula Fyfe a v roku 2007 sa im narodili dvojičky chlapci – Darby Galen a Sullivan Patrick. Patrick je vo voľnom čase aktívny jazdec automobilových pretekov.